Ülevaade tänastest ajalehtedest

22. august 2006, 08:36

Eesti Päevaleht:

Kommunaalamet tahab Tallinna lahel rakendada hoiatussüsteemi, mis annaks märku akvatooriumi naftasaadustega reostamisest.

Telemees Peeter Võsa, tuntud ka Võsareporterina, rajab Ida-Virumaale Virunurme külla omalaadse turismitalu.

Maaelu arengukavas pakutav toetus on põllumehe arvates mõttetu rahakulu.

Korgikampaania pettunud lapsed pidid Coca-Cola kontorist auhinnata tagasi minema.

Postimees:

'Kui see projekt teoks saab, siis arstid mitte ei lahku Eestist, vaid lendavad siit minema,' raius Tartu Ülikooli kliinikumi ortopeed Toomas Tein eile peetud konverentsil ärritunult püsti tõustes. Teravuse põhjuseks on sotsiaalministeeriumi kava teha aastaks 2008 Eestis kõik meditsiiniandmed internetis kättesaadavaks.

Kohtunik lõpetas rapsiõlitootja Werol Tehaste suhtes algatatud pankrotimenetluse, kuid sellest sõltumatult jätkuvad uurimised firma endiste juhtide tegevuse asjus.

Eile esines Tallinnas Hansapanga omaniku Swedbanki juht Jan Liden, kes teatas, et kuigi Venemaal ja Rootsis muudetakse ettevõtte nimi Swedbankiks, Balti riikides seda plaani esialgu pole.

Ehkki uus õppeaasta algab juba kahe nädala pärast, on Eestis praegu puudu rohkem kui 100 õpetajat, kõige enam valmistab koolijuhtidele peavalu keelte, tööõpetuse ja reaalainete pedagoogide puudus.

SL Õhtuleht:

Siseminister Kalle Laanet ei toeta ideed karmistada veelgi lennujaamade üleeuroopalisi turvanõudeid.

Pärnu Postimees:

Pärnu linnavalitsus kavatseb järgmise aasta jooksul Pärnu keskraamatukogu lõpuni ehitada, volikogusse saadetud lisaeelarve projektis on selleks tänavu seitse miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing