Ülevaade tänastest ajalehtedest

24. august 2006, 08:30

Eesti Päevaleht:

Riigikantseleisse on saabunud eelnõu, mille kohaselt antakse maha kantud 34-meetrine mereväe patrull-laev Ristna tasuta Jõgeva maavalitsuse kasutusse. 'Laev ehitatakse ümber turistidele mõeldud huvireisilaevaks, relvastus on sealt juba praegu maha võetud,' ütles Jõgeva maavanem Aivar Kokk.

Hiiu Kalatööstuse OÜ juhataja Agu Laanemets esitas esmaspäeval Lääne maakohtule avalduse, et kuulutada ettevõte pankrotis olevaks. 'Pankrot on vältimatu,' sõnas Laanemets.

Täna toimub Harju maakohtus eelistung, kus nii toitlustamiskoha kui ka striptiisibaarina tegutsenud Terve Toitlustamine Ko nõuab Riigi Kinnisvara ASilt 1 619 424 krooni.

Kui tavaliselt ütlevad hiljuti parteid vahetanud vallavanemad, et nende tegu polnud seotud mingite rahaliste lubadustega, vaid toimus poliitilise ilmavaate muutus või pettuti oma endises erakonnas, siis Hanila vallavanem Arno Peksar ei tee saladust, et erakonnavahetus toimus valla huvisid arvestades.

Postimees:

Kuna Eesti ühinemine euroga 2008. aastal on muutunud ebatõenäoliseks, soovitavad analüütikud siiani edasi lükatud alkoholi, tubaka ja kütuse aktsiisitõusu kiiresti ära teha, et hiljem lihtsamalt eurole üle minna.

Tallinn plaanib skandaalse Vilde tee 90 ühiselamu omanikule anda poole maja eest ligi 4800-ruutmeetrise kinnistu Lasnamäel, et tänavu 48 korda põlenud hoone tervikuna linna oma oleks. Seejärel teeks linn maja korda.

Harjumaa Ühistranspordikeskus kavatseb järgmisest suvest Ida-Harjumaa bussiliikluse ümber korraldada, mis tähendab paljudele inimestele koduküladest Tallinna jõudmiseks senisest suuremat ajakulu ja ümberistumisi.

Lähtudes majandusedu lubavast rahandusministeeriumi prognoosist, võib ametiühingute tuleva aasta alampalga nõue kerkida 4000 krooni piirile, palgatõusu ootavad ka kultuuritöötajad ja õpetajad.

Sakala:

Aktsiaselts Ramsi Turvas on tänavu korjanud umbes 200 000 kantmeetrit turvast — vaid veidi vähem kui möödunud kolmel aastal kokku.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing