Presidendivalimist saab jälgida internetis

25. august 2006, 13:21

Eesti Televisioon koostöös Riigikogu pressitalitusega teeb presidendivalimise Riigikogu voorudest otseülekande ka internetis.

Eesti Televisiooni ülekanne presidendivalimise I voorust algab esmaspäeval kell 11.45. Vajadusel toimub otseülekanne II voorust teisipäeval algusega 11.50 ja III voorust algusega kell 16.00.

Eesti Televisiooni uudistetoimetuse juht Andres Kuusk ütles, et ETV strateegiline eesmärk on kasutada ära kõiki uue meedia võimalusi. Otseülekanne internetis annab võimaluse nii väliseesti kogukonnale kui ka diplomaatilisele korpusele saada osa meie jaoks nii olulistest sündmustest, lisas Kuusk.

Riigikogu istungi otseülekannet Windows Media formaadis saab jälgida http://www.riigikogu.ee/live/otse.asx. Soovitatav interneti-ühenduse kiirus on vähemalt 128 Kbit/s ja Windows Media Playeri versioon 9.0.

Eesti Televisiooni otsesaate juht on Aarne Rannamäe, stuudios on ka politoloog Rein Toomla ja sotsioloog Juhan Kivirähk. Saate režissöör on Eva-Katariina Taimre ja toimetaja Anne Raiste.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing