Ülevaade tänastest ajalehtedest

25. august 2006, 08:29

Eesti Päevaleht:

Tallinna linnavolikogu otsustas eile müüa Kopli liinide hoonestusõiguse 99 aastaks arendajale, kes renoveerib ala tänapäevaseks elurajooniks.

Tarbijakaitseamet on valmis Eesti Posti kohtusse andma, kui see ei lõpeta rämpsposti laialikandmist kirjakastidesse, mille omanikud adresseerimata posti ei soovi.

Euroopa Komisjon (EK) nõuab Sonda vallalt tagasi 7,9 miljonit krooni, põhjuseks eelmisel aastal ametisse valitud vallavanema Andrea Eiche puudulik projekti järelevalve ja eelmise vallavalitsuse möödalaskmised.

Tuhandeid inimesi, kes on aastaid pidanud kannatama oma maa peal asuvate elektrikappide või küttegaasi- ja veeseadmete pärast, hakkab loodetavasti aitama tehnorajatise talumise tasu.

Postimees:

Uute kaevanduste rajamise plaan on ajanud kihama Ida-Virumaa Maidla valla rahva, kes kardab, et uus põlevkivikaevandamise kava keerab nende elu pea peale.

Samal ajal kui põllumajandusminister Ester Tuiksoo otsib Eestile rahvuskala, naasevad kalurid merelt kesise saagiga ning värsket kodumaist kala poelettidele ei jagu. Kalavarud on lihtsalt kokku kuivanud.

USA viisa taotlemiseks saab peatselt saata avalduse interneti teel, viisa saab kätte postiga ja saatkonda tuleb kohale minna vaid vestluseks.

Riigi Kinnisvara käes olev Neitsitorn mädaneb ja hallitab juba teist aastat, sest kahe aasta eest riigifirmaga torni korda tegemiseks rendilepingu sõlminud ettevõtja ei ole ehitist remontinud ning keeldub ka mälestist tagasi andmast.

SL Õhtuleht:

Politsei alustas kriminaalasja Kohtla-Järvel levinud haisu põhjustamise asjaolude uurimiseks.

Pärnu Postimees:

Port Artur Grupp kavatseb kunagise Pärnu REVi territooriumile ehitada 70 000 – 80 000 ruutmeetri suuruse suletud brutopinnaga vaba aja ning kaubanduskeskuse, kuhu on plaanitud kobarkino.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing