Avati Lasnamäe spordikompleks

28. august 2006, 16:08

Eile avati 23,7 miljoni kroonise renoveerimise eelarvega Lasnamäe spordikompleks, milles vedas töid Tallinna spordi- ja noorsooamet.

Ligi 5-hektarilil laiuv spordikompleks sai lisaks kaks uut tenniseväljakut, uued käsi- ja korvpalliväljakud, jalgpalli harjutusväljaku ning kaugushüppeala. Samuti kuulub kompleksi juurde uus kuulitõuke sektor. Rekonstrueeriti ka jalgpallistaadion ning vahetati jooksuradade katted, teatas spordikompleksi direktor Jaan Rumma kommunikatsiooniagentuuri vahendusel.

Kõigil uutel ja rekonstrueeritud väljakutel ning radadel on vastavalt harrastatavatele spordialadele paigaldatud spetsiaalsed kattematerjalid. Kogu territooriumile ehitati ümber uus aed.

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhataja Jaak Raie sõnul on linnal järgmisel aastal plaanis renoveerida Lasnamäe spordikompleksi kütte- ja ventilatsioonisüsteem.

Nüüd on kergejõustiklastel Tallinnas treenimiseks ja võistlemiseks kolm kergejõustiku sisehalli ning mitu renoveeritud staadioni, milledest üks asub Lasnamäe spordikompleksi juures.

Sel sügisel on valmimas ka Nõmme spordikeskus, mille juurde kuuluvad renoveeritud välibasseinid. Projekti viib läbi Nõmme Linnaosa Valitsus. Lisaks lõpevad ehitustööd Järveotsa gümnaasiumi ja Hiiu staadionitel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing