Seb Eesti Ühispank täiendab õppelaenu 10 000kroonise arvelduslaenuga

28. august 2006, 12:30

SEB Eesti Ühispank teatas, et pakub tudengitele õppelaenu täienduseks 10 000 krooni arvelduslaenu.

Täna õppelaenu lepingute sõlmimist alustanud SEB Eesti Ühispank pakub sel õppeaastal kõigile ISIC tudengikaardi omanikele võimalust laenata pangast soodustingimustel veel 10 000 krooni lisaraha.

Riigi poolt garanteeritava õppelaenu maksimumsumma on tänavu 20 000 krooni. Kõik ISIC-kaarti omavad õppurid saavad tänavu SEB Eesti Ühispangast lisaks õppelaenule taotleda veel 10 000 krooni arvelduslaenuna. Arvelduslaenu ei saa siiski kogu summas kohe kätte, vaid limiit avaneb 10 kuu jooksul 1000 krooni võrra kuus ehk tudeng saab igal kuul kasutada 1000 krooni.

SEB Eesti Ühispanga eralaenude arendusjuhi Triin Messimase sõnul on pakkumine suunatud näiteks neile tudengitele, kelle aastane õppemaks ületab riikliku õppelaenu maksimummäära ja noored on sunnitud õppemaksu tasumiseks igapäevaselt täiendavalt raha koguma. 'Meie pakkumine 10 000 krooni arvelduslaenu vormis on eesmärgiga aidata kaasa sellele, et tudengid saaksid õpingutele pühenduda. Igakuiselt suurenev limiit ei luba kogu laenusummat korraga ära kulutada, mis õppelaenuga pahatihti juhtub. Elatustase on tõusnud ja elukallidus koos sellega, soovime tudengile siin abiks olla,' lausus Messimas.

Tudengitele pakutava arvelduslaenu puhul ei ole lisanõudeid hetkesissetuleku osas. Arvelduslaenu saamiseks ei ole nõutav ka õppelaenulepingu sõlmimine või kehtiva õppelaenulepingu olemasolu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing