Hansapank avas Kaliningradis pangakontori

29. august 2006, 11:04

Hansapank teatas, et avas sel nädalal Kaliningradis pangakontori, mis pakub laia teenuste valikut eelkõige äriklientidele, aga ka privaatpanganduse klientidele.

Kontor Kaliningradis on kolmas Hansapanga Grupi kontor Venemaal - varem on avatud kontorid Moskvas ja Peterburis. 'Hindame Venemaad suure äripotentsiaaliga piirkonnaks. Kaliningradi valimise puhul oli oluline selle lähedus Baltikumile - meie põhiturule, samuti paljude Hansapanga ja Swedbanki grupi klientide ärihuvid siin piirkonnas,' ütles Hansapanga Grupi peadirektor Erkki Raasuke pressiteates.

Pangakontor Kaliningradis pakub kogu pangateenuste valikut nii äri- kui ka privaatpanganduse klientidele. Peamiste klientidena nähakse Baltikumi, Venemaa ja Skandinaavia ettevõtteid, kes Kaliningradis tegutsevad. Juba 2004. aasta detsembrist tegutseb Kaliningradis liisingfinantseerimist pakkuv Hansa Leasing Kaliningrad.

Hansapanga Kaliningradi üksuse juhi Vitautas Buchiunase sõnul on pangakontor esimesed krediidilepingud juba sõlminud - kokku 545 miljoni rubla eest. 'Läbivaatamise staadiumis on veel 300 miljoni rubla eest krediite, aasta lõpuks plaanime portfelli kasvatada kahe miljardi rublani,' märkis ta.

Hansapanga Grupi eelistena tõi Buchiunas välja laiad pikaajalise finantseerimise võimalused, individuaalse lähenemise klientidele, kiire otsustusvalmiduse, konkurentsivõimelise hinna ning soodsad arveldamistingimused Hansapanga ja Swedbanki grupi pankade vahel.

Hansapanga Grupil on Venemaal praeguseks 160 töötajat, üle 30 neist töötab Kaliningradis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing