Eesti Energiaga konkureeriva Baltic Energy Partners võttis esimeseks kliendiks F-Elektri

30. august 2006, 15:09

Baltic Energy Partnersi (BEP) esimeseks kliendiks on Tallinnas, Keilas ja Loksal ligikaudu kahte ja poolt tuhandet elektritarbijat varustav F-Elekter.

BEP käivitab Eesti Energiaga konkureeriva elektrienergia bilansihalduse teenuse 1. septembril. Võrguettevõtja F-Elektri teenus pakub säästu elektrienergia hinnas võrreldes Eesti Energia elektripakettidega.

Ka BEPi teenus on tänasest Eesti Energia müügiteenusest odavam.

“Otsime pidevalt võimalusi oma klientidele võimalikult odava elektrihinna pakkumiseks ning Narva Elektrijaamadest otse elektriost võimaldab F-Elektril tulevikus säästa,' kommenteeris F-Elektri tegevdirektor Konstantin Dotsenko. 'Koostöö Baltic Energy Partnersiga võimaldab meil sisemist töökorraldust praktiliselt muutmata, säästa reaalselt raha.”

“Oleme seadnud eesmärgiks muuta võrguettevõtjale elektrienergia ostu muuhulgas Narva Elektrijaamadest sama lihtsaks kui see on tänane ost elektripakettidega – F-Elektriga teenuse alustamine näitab võimalusi ka teistele võrguettevõtjatele. ” lisas BEPi partner Peeter Pikk.

Baltic Energy Partners OÜ on Eesti erakapitalil põhinev energia- ja emissioonikaubanduse ning konsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda elektriturul uuelaadsete terviklahenduste abil lisaväärtust võrguettevõtjatele, suurtarbijatele ja elektritootjatele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing