Estonian Air taastab Dublini reisid

30. august 2006, 15:25

Tulles vastu klientide soovidele taasalustab lennufirma Estonian Air 29. oktoobrist lende Dublinisse. Lennud hakkavad toimuma kaks korda nädalas.

Sel päeval läheb Estonian Air üle talvisele lennuplaanile, vahendab Postimees Online, millega tihenevad ka lennud Frankfurti ja Brüsselisse. Samas Seoses võetakse lennuplaanist maha Londoni laupäevane ning Oslo laupäevane ja pühapäeva õhtune lend, teatas lennufirma.

Estonian Airi turunduse ja avalike suhete juhi Maris Kivi sõnul pööratakse talvises lennuplaanis rohkem rõhku ärireisidele.

«Stockholm ja Brüssel on igapäevaseks töökohaks juba arvestatavale hulgale eestlastest. Lennud puhkusereisi sihtkohtadesse jäävad talvel pigem nädalavahetustele,» ütles Kivi.

Estonian Air lendab vastavalt talvisele lennuplaanile Frankfurti neli korda nädalas, lisandunud on kolmapäevane lend. Estonian Airi lennud toimuvad esmapäeval, kolmapäeval, laupäeval ja pühapäeval.

Brüsseli liini lennuplaani on lisandud kolm uut lendu nädalas. Talvises lennuplaanis on koos lisandunud lendudega seitse lendu nädalas. Lennud hakkavad toimuma esmaspäeva, teisipäeva ja kolmapäeva hommikuti ning teisipäeva, kolmapäeva, neljapäeva ja reede õhtuti.

Uue lennuplaani kohaselt hakkavad Stockholmi lennud toimuma igal tööpäeval kolm korda, lisandunud on teisipäeva lõunane lend. Seejuures on lennuplaanist maha võetud pühapäeva lõunane lend.

Seoses üleminekuga talvisele lennuplaanile võetakse lennuplaanist maha Londoni laupäevane ning Oslo laupäevane ja pühapäeva õhtune lend.

Talveperioodil ei toimu regulaarseid lende Estonian Airi suveliinidel Pariisi, Dubrovnikusse ja Simferopolisse. Lennud Pariisi toimuvad kuni 26. oktoobrini ning Dubrovnikusse ja Simferopolisse kuni 30. septembrini.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing