Euronics laieneb Lätti

Gert D. Hankewitz 30. august 2006, 12:14

Homme avab koduelektroonikat ja IT tooteid müüv Euronics oma esimese esinduskaupluse Riias Galerija Centrs kaubamajas, teatas ettevõte.

Euronics Eesti juhi Martin Pedai sõnul ei piirduta Läti turul kindlasti vaid ühe poega. “Järgmisel aastal plaanime Riias avada veel teisegi, oluliselt suurema tehnikavalikuga poe,” kinnitas Pedai. Leedu turul on Euronics’i kaubamärk esindatud.

Pedai sõnul on Euronicsi eeliseks Läti turul kuulumine rahvusvahelisse ketti, mis võimaldab pakkuda kõige moodsamaid tehnikalahendusi kohe, kui need on turule jõudnud.

Galerija Centrs kaubamajas avatav esinduskauplus on boutique-tüüpi, kõige kaasaegsemat tehnikat pakkuv salong, kus kogu tehnikat ka kohapeal testida saab. Olulisematest kaubamärkidest on avatavas poes esindatud Philips, Samsung, Sony, Panasonic, Yamaha, Kenwood, Pioneer, Olympus, Canon, Apple, HP jpt.

Martin Pedai hinnangul võimaldab kaupluse avamine Lätis suurendada ettevõtte käivet elektroonikakaupade turul 2007. aasta lõpuks ca 10%.

Euronics on Euroopa juhtiv elektroonikakaupade ostugrupp, mis tegutseb 25 eri riigis ja kuhu kuulub üle 9400 kaupluse. Euronics teenindab ca 450 miljonit tarbijat ning organisatsiooni käive on üle 9 miljardi euro.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing