EPL: Veokijuhid said piiripunkti juurde välitualetid ja pesuvee

31. august 2006, 08:50

Eile hommikul paigaldati Narva juurde kolmekilomeetrisele Tallinna maantee lõigule kuus teisaldatavat tualetti, täna ka pesemisveega veepaagid.

Kolme kilomeetri ulatuses linna piirist on kehtestatud ka kiirusepiirang 30 kilomeetrit tunnis, kirjutab Eesti Päevaleht.

Pärast eilehommikust valitsuse koosolekut palus siseminister Kalle Laanet komandeeringus viibivalt Ida-Viru maavanemalt Ago Sildelt abi, et Narva piirijärjekorras seisvatele veokijuhtidele tagataks elementaarsed hügieenivahendid.

“Sellest on räägitud juba aastaid, nüüd pidin selle pooleteise tunniga korraldama. Saime hakkama,” sõnas maavanem Ago Silde. “Samas ei ole see lahendus. Praegu saab pinged maha, aga mis siis, kui vesi hakkab külmuma?” oli Silde skeptiline.

Hiliseks pärastlõunaks Narva jõudnud transpordi ametiühingu esimees Peep Peterson sõnas, et nii märkide kui ka hügieeniseadmete paigaldamist peavad nad kaudselt enda teeneks.

“Kui esmaspäeval toimus viieminutiline maantee blokeerimine, siis olime kohal. Meie seda küll ei korraldanud, kuid andsime autojuhtidele nõu, kuidas seda aktsiooni seaduslikult läbi viia. Nagu näha, oli sellel mõju,” ütles Peterson.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing