Haapsalus saab nostalgitseda koos Boney Miga

Christel Karits 01. september 2006, 00:00

Haapsalu II Nostalgiapäevad toimuvad 8.-10. septembrini. Kui möödunud aastal oli tegu kaheksakümnendate alguse stiilis paraadi ja suure kolhoosipeoga, siis sel aastal vaadatakse aega, kus nomenklatuur selgelt eristub ja peale tungib lääne diskomuusika. Head diskoaega aitab meenutada nostalgiapäevade peaesineja - ehe Boney M koos Bobby Farrelliga, maha saavad mängitud kõik vanad hitid alates "Daddy Coolist" kuni "Rasputinini".

"Eelmisel aastal oli suur osavõtt ning osalejad olidki need, kes aitasid luua tõelise atmosfääri," ütles Haapsalu nostalgiapäevade peakorraldaja Marina Sillaste. Ka publik on oodatud ajastu riietuses, mille koondnimetuseks sedapuhku siis 70ndate ja 80ndate estraad.

Nostalgiapäevadel osalejatele algab vana aja meenutamine reedel kuulsa "Lääne Kaluri" varieteega Haapsalu kultuurikeskuses, kuhu siiski ka n-ö mittenomenklatuur kiikama lastakse. Järgneb temaatiline tantsuõhtu ning uksed avab korralik eliitpuhvet šveitseri, kalamarja ja konjakiga.

9. septembril kell 12 on Haapsalu peatänaval vanade sõidukite paraad, kust oma liigi väärikamad eksemplarid suunduvad linnuses toimuvale rahvamajandussaavutuste näitusele. Seal tegeldakse ka temaatilise kauba (vanasõidukid, nende osad, nostalgiaatribuutika jne) ärilis-majanduslike müügi-, ostu-, vahetustehingutega, süüakse sašlõkki ja vaadatakse taidlejate esinemisi. Osa võib saada ka mitmetest temaatilistest näitustest ja atraktsioonidest nagu näiteks ülipopulaarne võrrivõidusõit.

9. septembril kell 19 algab suur estraadikontsert. Õhtu naela - ehtsa vana hea Boney Mi ja Bobby Farrelli lavale astumiseks aitavad meeli kuumaks kütta Marju Länik ja ansambel "2. August".

Estraadikontserdile järgneb Allan Roosilehe disko. Estraadikontserdi kogemise ainsaks takistuseks võib saada vähene piletite arv - Haapsalu turismiinfokeskuses on müügil vaid 1000 pääset, kuna kontsert toimub väikeses linnuses müüride vahel.

Nostalgiapäevad lõpetatakse pidulikult pühapäeval.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:41
    Otsi:

    Ava täpsem otsing