Lasnamäe spordikompleks avatud

Christel Karits 01. september 2006, 00:00

Lasnamäe elanikud saavad alates läinud pühapäevast oma eluviise tervislikumaks muuta, sest avati Lasnamäe spordikompleks, mis pakub mitmekülgseid treenimisvõimalusi nii lastele ja harrastussportlastele kui ka oma ala tippudele.

23,7 miljoni kroonise eelarvega spordikompleksi renoveerimise korraldas Tallinna spordi- ja noorsooamet.

Ligi 5hektarilisel territooriumil asuv Lasnamäe spordikompleks sai kaks uut tenniseväljakut, uued käsi- ja korvpalliväljakud, jalgpalli harjutusväljaku ning kaugushüppeala.

Samuti kuulub kompleksi juurde uus kuulitõukesektor, millist Tallinnas harjutavatel heitealade tippudel mujal ei ole.

Lisaks rekonstrueeriti jalgpallistaadion ning vahetati jooksuradade katted.

Kõigil uutel ja rekonstrueeritud väljakutel ning radadel on vastavalt harrastatavatele spordialadele paigaldatud spetsiaalsed kattematerjalid. Kogu territooriumile ehitati ümber uus aed.

Lisaks juba teostatud uuendustöödele on Tallinna spordi- ja noorsooameti juhataja Jaak Raie sõnul linnal järgmisel aastal plaanis renoveerida Lasnamäe spordikompleksi kütte- ja ventilatsioonisüsteem.

"Tegemist on suuremahulise projektiga, millest loodame kasu eelkõige lasnamäelastele, aga ka kogu linnale," ütles Raie.

"Tallinnas on kergejõustiklaste treenimis- ja võistlemisvõimalusteks juba kolm kergejõustiku sisehalli ning mitu korralikku renoveeritud staadioni, milledest üks asub nüüd Lasnamäe spordikompleksi juures," ütles Raie.

Tallinnas on sügisel veel valmimas Nõmme spordikeskus, mille juurde kuuluvad ka renoveeritud välibasseinid. Lisaks lõpevad ehitustööd ka Järveotsa gümnaasiumi ja Hiiu staadionitel.

Lasnamäe spordikompleks asub aadressil Pae 1/Peterburi tee 15.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:41
    Otsi:

    Ava täpsem otsing