Septembrikuu algus toob kinolinale müstilised naised

Christel Karits 01. september 2006, 00:00

Alates tänasest saab Tallinna kobarkinos näha kaht uut filmi, mille peaosas on üleloomulike võimetega ja müstilised naised.

Esimene neist, "Minu endine superpruut", on vaimukas komöödia, mille lavastas kogenud naerutaja Ivan Reitman ("Tondipüüdjad", "Evolutsioon").

Lahkuminek on alati raske, aga mõnel juhul võib see osutuda lausa eluohtlikuks. Matt Saunders (Luke Wilson) arvab, et on leidnud endale ideaalse pruudi, kauni Jenny Johnsoni (Uma Thurman), kes on juhtumisi ka superkangelane nimega G-Girl. Kui naine liiga armukadedaks osutub, püüab Matt ta maha jätta. Aga kuidas lõpetada suhet naisega, kes suudab lennata, tõsta üles autosid ja oma pilguga terasesse augu põletada? Pettunud Jenna ehk G-Girl päästab valla kõik oma võimed, et Matti elu põrguks muuta ning ajada karile tema suhe kolleeg Hannah'ga (Anna Faris).

Matt purustas Jenny südame. Jenny kavatseb purustada Matti tervikuna.

Teiseks linastuv "Naine vees" on müstiline muinasjutt, mille lavastaja, stsenarist ja tootja on elava fantaasiaga M. Night Shyamalan ("Kuues meel").

Rahvarohke elamukompleksi majahoidja Cleveland Heep (Paul Giamatti) elab üllatustevaba elu, püüdes ise oma töödes-tegemistes jääda silmatorkamatuks. Ühel õhtul leiab ta maja basseinist salapärase noore naise, kel nimeks Lugu (Bryce Dallas Howard). Cleveland saab teada, et tüdruk on tegelikult nümfisarnane olend "sinisest maailmast". Tema naasmine sellesse müstilisse paika on muutunud eluohtlikuks tänu läheduses varitsevale verejanulisele kiskjale, kes seda igal juhul takistada püüab.

Koos naabritega püüab Cleveland lahendada rea mõistatusi, mis aitaks leida lahenduse, kuidas Lugu koju pääseks. Kusjuures aeg töötab nende vastu. Üheskoos pingutavad need inimesed ühise eesmärgi nimel, et päästa Story maailm ja koos sellega ka enda oma.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:41
Otsi:

Ava täpsem otsing