Hindrek Leppsalu lahkub Ober-Hausi juhi kohalt

Gert D. Hankewitz 01. september 2006, 11:15

Ober-Haus kinnisvara tegevdirektorina hakkab tööle Taavi Ojala. Senine direktor Hindrek Leppsalu alustab tööd Paul Oberschneideri teises kinnisvarafirmas.

Taavi Ojala on kogu oma senise karjääri vältel olnud seotud kinnisvarasektoriga – ta on töötanud mitmetel juhtivatel ametikohtadel Merko Grupis (E.L.L. Kinnisvara AS-is) ja finantseerimise osakonna kliendisuhete direktorina Hansapangas.

Ober-Haus Eesti senine tegevdirektor Hindrek Leppsalu jätkab samuti Ober-Haus grupis, hakates koos Paul Oberschneideriga tegelema kinnisvara arendusprojektidega firmas Häuser-Oberschneider.

'Kaugelt ei ole vaja seda põhjust otsida, olen 12 aastat seda asja teinud ja võiks nüüd kinnisvaravahenduse asemel kinnisvaraarendamisega ka tegeleda,' ütles Leppsalu lahkumise põhjuseks. Uues firmas, mille suuremad projektid Eestis on Lutheri kvartal ja Rannamõisa eluhooned, saab Leppsalu ülesandeks detailplaneeringute, eskiiside ja muude projekte puudutavate küsimuste lahendamine.

Uus Ober-Hausi juht valiti mehe sõnul tema tungival soovitusel. 'Olen täiesti kindel selles, et ta saab hakkama. Ta on väga tubli inimene,' sõnas Leppsalu Ojala kohta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing