Ioonküttesüsteemide uus põlvkond - seeria Leidi

Eero Hanikat 04. september 2006, 00:00

Ioonküttesüsteemide tootja ja paigaldaja Leidi Consult OÜ on viieaastase arendustöö tulemusena välja töötanud ning turule toonud uue põlvkonna ioonküttesüsteemi seeria Leidi, mille mudelid kannavad vastavalt võimsusele indekseid vahemikus XS (köetavat pinda kuni 90 m") kuni XXL (köetavat pinda kuni 375 m"), suuremate pindade kütteks on võimalik süsteemide kombineerimine kaskaadina.

Suunitlusega juba kasutuses olnud küttesüsteemide renoveerimisele on välja töötatud soojusvahetiga mudeliseeria Leidi H, kus ioonküttesüsteemi vedelik ja küttesüsteemis ringlev vesi omavahel kokku ei puutu ja küttesüsteemi puhtus ei ole määrava tähtsusega.

Leidi seeria süsteemid on ainukesed ioonküttesüsteemid, mis on läbinud Eesti, ELi ja Põhjamaa standardite vastavuskatsetused ning on alates juulikuust ettevõtte tootevalikus.

Mõõtmetelt võib Leidi seeria süsteemi paigaldada kuhu iganes. Mõõdud (kõrgus 800 mm, laius 800 mm, sügavus 300 mm) ning erinõuete puudumine paigalduskohale loovad võimaluse, kus keskküttesüsteemi paigaldamiseks pole vaja ehitada katlamaja.

Paigalduskohaks võib olla esik, pesuköök, kelder, pööning, garaaž või mõni teine ruum objektil, kuhu saab tuua keskküttetorustiku magistraalide peale- ja mahavoolu ning süsteemile vastava võimsusvaruga tööstusvoolupistiku. Uus ioonküttesüsteem sobib nii põranda-, radiaatori- kui ka õhkkütte soojusallikaks ning sooja tarbevee tootmiseks.

Kõik ioonküttesüsteemid Leidi on paigaldatud korpusesse, varustatud nõuetekohase dokumentatsiooni ja seerianumbritega.

Seerianumbri alusel on alati võimalik kliendile tarnida vajaminev varuosa või teostada hooldus.

Seerianumber annab ka võimaluse kontrollida, kas süsteemi on tootnud Leidi Consult OÜ või on tegemist plagiaadiga. See asjaolu on ülitähtis pakkumaks kliendile viimaseid tehnilisi lahendusi.

Samuti laienevad garantiitingimused ning garantiiaegne ja -järgne hooldus ainult tootja valmistatud süsteemidele.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:19
    Otsi:

    Ava täpsem otsing