Tikkurila Taika pärlmutterlasuurid ja -värvid

Teet Reier 04. september 2006, 00:00

Taika pärliläikega dekoratiivvärvide sarjas on kolme eritüüpi värve. Kahevärvilise pärlmutterlasuuriga värvitud pind muudab tooni vastavalt vaatenurgale.

Huvitav nn kameeleonefekt tekib värvitud pinnal tänu valguse peegeldumisele. Ühe nurga alt paistab helkiv pärlmutterpind, teisest suunast tagasihoidlikum vastandtoon.

Taika lasuurvärvi on viite tooni: kuldne-hõbedane, vaskne-sinakasroheline, punane-roheline, sinine-kollane ja violetne-kollakasroheline. Paaris esimesena nimetatud toon on pärlmutterläikega.

Toonitav pärlmutterlasuur mängib samuti valgusega - helgib ja tuhmub sõltuvalt sellest, mis suunast vaadata. Kahe valmistooni - kuldse ja hõbedase põhjal saab segada veel kümme erinevat tooni roosast roheliseni.

Peale lasuuride on Taika sarjas kattev pärlmuttervärv, mille valmistoonid on samuti kuldne ja hõbedane. Neile lisandub kümme värvitooni Taika värvikaardilt, sest ka pärlmuttervärv on toonitav Symphony toonimissüsteemis.

Taika lasuurid on mõeldud seinte kaunistamiseks, sobides omapärase ja meeldejääva efekti loomiseks nii koju, kontorisse kui ka eksklusiivsesse boutique'i. Et pärliefekt mõjule pääseks, värvitakse aluspind seinavärviga Harmony.

Kuna lasuur kumab läbi, on tähtis ka alustooni valik. Pärlmuttervärvi võib peale seinte kasutada ka mööbli värvimiseks. Värvipoodides on olemas spetsiaalsed näidised kõigi Taika toonide kohta erinevat värvi taustadel.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:19
    Otsi:

    Ava täpsem otsing