Kristiine Kasiino avas mängusaali Tallinna bussijaamas

04. september 2006, 13:53

Hasartmängukorraldaja Kristiine Kasiino avas Tallinna bussijaamas 11,2 miljonit krooni maksma läinud mängusaali, teatas ettevõte.

Kristiine Kasiino juhatuse esimehe Enno Heinla sõnul korrastati mängusaali ehitamisega Tallinna bussijaama seni räämas olnud Masina tänava poolne ots. Bussijaama saali kavandamisele eelnes pikk ja põhjalik eeltöö erinevate asutustega, sh linna erinevate ametitega, et bussijaama hoone juurdeehitus saaks just selline, mis vastaks majaomanike ja linnaplaneerijate huvidele.

149 ruutmeetri suuruses mängusaalis on avamisel 29 mänguautomaati, jackpoti-auto eksponeerimise koht, laia valikuga kohvik-baar ja puhkenurk bussi ootavatele inimestele.

Esimesena Eestis tõi Kristiine Kasiino hasartmänguturule uued mänguautomaadid Venemaa suurimalt mänguautomaatide tootjalt Unicum. Lisaks on mängusaalis uus, mängijatele täiendavaid võiduvõimalusi pakkuv Fort Knox Jackpoti süsteem, mis on mänguautomaatide tootja IGT tipptoode ja Eestis uudne.

Mängusaali avamise puhuks on spetsiaalne avamis-jackpot, mille auhind on võimas Yamaha Bruin 4 x 4 maastiku ATV.

Bussijaama mängusaali on kujundanud sisekujundaja Ants Tolli. Kujundusstiilis on lähtutud suurlinna New Yorgi elust, emotsioonidest ja temaatikast.

Teisipäeval avab pärast 2,6 miljoni kroonist renoveerimist-laiendamist uksed ka Kristiine Kasiino Vikerlase kaubanduskeskuse mängusaal. Vikerlase uuendatud saalis on 25 mänguautomaati, lisaks täienes saal kohvik-baari ning puhkenurgaga.

Täielikult Eesti kapitalile kuuluval Kristiine Kasiinol on Tallinnas, Tartus ja Pärnus kokku 11 mängusaali 279 mänguautomaadiga.

Eelmisel aastal teenis Kristiine Kasiino auditeeritud andmetel 90 miljoni kroonise netokäibe juures ligi 21,4 miljonit krooni puhaskasumit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing