BIG hakkab ka Kohtla-Järvel laenu andma

Annika Matson 05. september 2006, 10:23

Eraisikutele laenu andmisele spetsialiseerunud BIG avab täna Kohtla-Järvel oma uue esinduse, teatas pank.

Kohta-Järvel Prestone Kaubamajas paiknev esindus on BIGi kokku 13 esindus Eestis ja 4 Ida-Virumaal. Seni oli BIG Ida-Virumaal esindatud Narvas, Jõhvis ja Sillamäel.

BIGi kontorite juhi Kaido Saare sõnul on ettevõtte eesmärk muuta läbi kontoritevõrgu arendamise BIGi teenused ida-virumaalastele kättesaadavamaks. 'BIGil on Ida-Virumaal kujunenud välja stabiilne kliendibaas, kellele soovime teha meie esinduste leidmise lihtsamaks. Ida-Virumaa majandus on viimasel ajal jõudsalt arenemas, kuid paraku jäävad paljud siinsed inimesed ikkagi universaalpankade fookusest välja. BIGil on seetõttu Ida-Virumaal keskmisest olulisem roll, sest suudame hinnata iga laenusoovija vajadusi ja võimalusi personaalsemalt,' rääkis Saar.

Eelmisel nädalal avas BIG klientidele kasutamiseks ka oma internetiteeninduse Rahanet, mille vahendusel on võimalik teha kõiki olulisemaid laenudega seotud toiminguid.

Balti Investeeringute Grupi Pank (BIG) on noorim Eesti kapitalil põhinev pank, mis on universaalpankade ja liisingfirmade järel Baltimaade suurim spetsialiseerunud laenuandja eraisikutele. BIGil on kokku ligi 22 000 klienti.
BIGi võlakirjad on noteeritud Tallinna Börsil.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing