CVO Group värbas nõukogu esimeheks John Dembitzi Londonist

Annika Matson 11. september 2006, 12:51

Kesk- ja Ida-Euroopa suurim regionaalne personaliotsinguteenuste pakkuja CVO Groupi nõukogu esimeheks sai John Dembitz Londonist, teatas firma.

Dembitz on juba kahe Londonis noteeritud ettevõtte - TITUS International ja Coffee Point nõukogu esimees. Lisaks on ta ka London Business Schooli Briti regionaalses nõukojas ning koolitusfirma TACK International nõukogus.

Dembitz on töötanud ka ettevõtetes nagu konsultatsioonifirma McKinsey ning maailma juhtiv tippjuhtide otsingufirma Korn Ferry International.

Dembitzi sõnul on tal au kuuluda sellise ettevõtte ridadesse, mis on seni üles näidanud suurepärast ettevõtlusvaimu, arenenud jõuliselt Kesk- ning Ida- Euroopas ning mida ootab ees veelgi huvitavam arenguperiood. CVO Group suhtub kire ja entusiasmiga nii oma klientidesse, kandidaatidesse kui töötajatesse olles suunanäitajaks ning mõjutades oluliselt personaliteenuste sektori arengut Kesk- ja Ida-Euroopas.

CVO Group OÜ juhatuse liikme Agu Vahuri sõnul on ettevõtte suudetud tänaseks arendada sellisesse staadiumisse, mis võimaldab selle edasiseks arendamiseks kaasata rahvusvaheliselt parimaid eksperte.

'Tegevjuhtkonnal on väga hea meel, et John Dembitz pidas meie ärimudelit ning meeskonda nii tugevateks ja perspektiivikateks. Kaasates tema kogemused Londoni börsi- ning globaalsetest konsultatsiooni- ja koolitusfirmadest saame võtta järgmisi julgeid samme, arendades CVO-st rahvusvaheliselt silmapaistva kvaliteediga ettevõtte ning kinnistades oma positsiooni värbamisvaldkonna turuliidrina', lisas Agu Vahur.

Lisaks CV-Online internetipõhisele personaliotsinguteenusele pakub CVO Group ka traditsioonilisi värbamisteenused CVO Finance, CVO Technology ja CVO Sales and Marketing Recruitment kaubamärkide ning tööjõurenditeenuseid Simplika kaubamärgi alt.

CVO Groupil on täna esindused lisaks Eestile ka Lätis, Leedus, Poolas, Tsehhis, Slovakkias, Venemaal, Ungaris ja Rumeenias.

CVO Groupi käive ulatus 2005. aastal 212 miljoni kroonini. CVO Group Eesti käive oli 2005. aastal ligi 27 miljonit krooni, olles sellega Eesti värbamisteenuste turu kindel liider.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing