Uudised

ÄP 13. september 2006, 00:00

Kuni 19. novembrini saab Maarjamäe lossis tutvuda naiste rõivamoega eelmise sajandi alguses. Tegemist on Ajaloomuuseumi näitusega "Paula, sul on poisipea!". Näitus annab ülevaate muutustest naiste rõivamoes 20. sajandi algusest kuni Teise maailmasõjani. Ajaloosündmused mõjutasid naiste välimust ja ühiskondlikku positsiooni. Sõjaväljal tuli hüljata korsett, pikk seelik ja ülespandud soeng ning hiljem ei võetudki neid enam laialdaselt kasutusele.

Kellel suvel polnud aega või tahtmist muuseumi külastada, võivad seda teha nüüd. Näitus on huvitav ja ainus viga on, et saab liiga ruttu otsa - vaataks neid vanu kleite veel ja veel.

Kauaoodatud Imre Kose uus restoran Vertigo avas augusti keskel ametlikult uksed. Linna südames, endises ametiühingute majas asuv söögikoht ulatub läbi kahe, 9. ja 10. korruse. Restoran koosneb ? la carte osast ning brasserie' ja lounge'i poolest. Kose lubab alati värsket hooajalist kaupa ning moodsat Eesti kööki suurlinlikus võtmes. See pole odav koht, aga maitseelamus on garanteeritud, vaatest rääkimata.

Kõrgema mina otsijatele avas septembris uksed uus Ommkeskus Tallinnas Laial tänaval. Tunniplaanist leiame mitmeid joogastiile, nagu hatha-jooga, naiste special, ommjooga lastele, vabastav hingamine ja palju muud. Tegelda saab ka terve rea meditatsiooniviisidega, nagu kundalini, nadabrahma, nataraj ja dünaamiline meditatsioon. OM on universumi sümbol ja omm mõnus mõmin, mida võib mantrana korrata.

Seksika enesetunde saavutamiseks ei pea tingimata investeerima üleskiidetud tippbrändidesse. Ka meie Läti naabrite Lauma disainerid teavad, kuidas naise keha võlusid lausa hingematvalt esile tuua. Eriti tähelepanelik on põhjus olla neil, kes siiani on eelistanud Prantsuse firmamärgi Aubade pesu, sest uus Lauma kollektsioon on valminud koostöös Prantsuse pesudisaineri Erik Leroy'ga, kelle visandiplokis on sündinud ka Aubade'i luksuspesu.

Lauma pakub seitset pesukollektsiooni naistele ja kuut neidudele Laumelle nime all. Kuid stopp! - poodi tasub tõtata siiski alles kuu aja pärast, kui esimesed uue kollektsiooni tooted müüki jõuavad.

Kevadel aga tuleb Lauma välja ka oma päevitusriiete kollektsiooniga.

Septembri keskel avas Tallinna kesklinnas uksed uus treeningstuudio Stiletto. Tartu maanteel asuv klubi on keskendunud erinevatele tantsustiilidele. Esialgu - esialgu! - on võimalik valida 13 stiili vahel: Cardio Jam, Cardio Fusion, Boot Camp, Stiletto Workout, Forever Fit, Trip to Ecuador, City Ballet, Getting Groovie, Moving For Fun, Irish Dance, Line Dance Techniques, Salsa, Latino Dance. Mida need eksootiliste nimedega stiilid tegelikult kujutavad, saab küsida stuudio lahtiste uste päevadel 16. ja 23. septembril.

Kui see kreem sind ilusaks ei tee, siis ei tee seda miski. Kui usud siiralt, et kalleim = parim, siis on uus Kanebo jumestuskreem just sulle: poehind 1110 kr. Kui soovid aga oma ilu heaks korraldada lausa äkkrünnaku, siis võid poeletilt lisaks haarata tuliuue pinguldava ööseerumi kahenädalase kuurina. See maksab kõigest 1075 krooni. Seejärel võid vähemalt rahulikult vananeda, teades, et oled omalt poolt kõik teinud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:19
Otsi:

Ava täpsem otsing