ÄL: Jaak Uus kaotab mobiilide kõneajakaardid

13. september 2006, 07:57

Saku Õlletehase eksjuht toob poodidesse uut tüüpi mobiili- ning makseterminalid.

Eelmisel nädalal avas uksed Jaak Uusi ja Eesti Talleksi juhi Andres Sarri osalusega värske müügi- ning logistikafirma Coverland. Trumbiks tagataskus on siinses hulgiäris esmakordselt nähtavad e-teenused, kirjutab Ärileht.

'Eesmärgiks on kõneajakaartide kadumine,' räägib Uus toote kohta, mis puudutab poolt miljonit mobiilifirmade klienti. Kui praegu saab inimene poest ostes endale kõneajakaardi füüsilisel kujul, siis Coverland laseb sama asja ära teha online’is. Leti ääres oma piima ja leiva eest maksev klient tasub samas ka näiteks sada krooni kõneaja eest. Välja trükitud tšekil on kirjas kõneaja laadimiseks vajalik kood.

Sama plaan on ka kommunaalarvetega. Klient võtab oma arve ja tasub selle R-Kioski, Statoili või marketi kassasse – töö teevad ära Coverlandi terminalid.

Coverlandi ei saa siiski pidada IT-firmaks. 'Innovatsioon on meie jaoks oluline, kuid oleme eelkõige ikka tavakaupadega tegelev müügi- ja logistikafirma,' ütleb Uus. Põhisissetulek tuleb hetkel Taffeli krõpsude esindamisest, lähitulevikus lisanduvad muud toidu- ja esmatarbekaubad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing