Valik ärilauseid tänastest ajalehtedest

18. september 2006, 10:13

'Raha jagamisest ei ole midagi lihtsamat ja poliitiliselt meeldivamat,' Eiki Nestor, SDE aseesimees, Riigikogu liige (SL Õhtuleht).

'Põnevus algab sellest, et kaks meest oma kaaskonnaga on lubanud valimiskogu sellisel viisil ära väänata, et nõrgem pool saab kindla võidu. See poliitiline kava meenutab väga N Liidu aegset ideed pöörata Siberi suured jõed teistpidi voolama,' Ivi Proos, sotsioloog, pressinõukogu liige (Eesti Päevaleht).

'Selge on see, et Savisaare lubatud nelja aastaga saab palk 25 000 kroonini tõusta vaid siis, kui Savisaarel õnnestub peale teerulli käivitada rahapress,' SL Õhtulehe juhtkiri.

'Samas ma olen olnud riigifirma Saarte Liinid nõukogus, ma tean, kuidas käib riigifirmade juhtimine. Sageli selliseid firmasid juhtides tulebki teha pigem poliitilisi ja võib-olla majanduslikult vähem põhjendatud otsuseid,' uus Eesti Posti juht Hans Teiv (Äripäev).

'Ega ma väga täpselt veel ei tea, mida ma Eesti Posti juhtimisest saadud kogemusega üldse peale hakkan,' Eesti Posti senine juht Peeter Raudsepp (Äripäev).

'Eelmine kord jah kandideerisin Eesti Posti juhiks. Nüüd enam mitte, riigiettevõtted on liiga poliitilised,' rõiva- ja tekstiililiidu juht Meelis Virkebau (Äripäev).

'Iseenesest kuulub see küll poliitilise ulme valdkonda,' Rakvere Lihakombinaadi juht Olle Horm kommenteerides Edgar Savisaare eesmärki tõsta keskmine palk nelja aastaga 25 000 kroonini (Äripäev).

'Miks on vaja hävitada oma riiki võõraste, laenatud relvadega?' Tallinna kesklinna halduskogu liige Tiina Mägi kommenteerides Eestist ümberasujatele majade tagastamist (Äripäev)

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing