Parimad tsitaadid tänastest ajalehtedest

Mariliis Pinn 20. september 2006, 09:45

"See on variserlik suhtumine - tegelikult
ei taha keegi näha tavalist inimest laval disainerrõivaid esitlemas või
reklaamplakatil, uskuge mind," stilist ja moekunstnik Gerly Tinn kõhnade
modellide boikotist Hispaanias (Eesti Päevaleht).

"See on väga kõva sõna, kui meie mees on Hyundai disainibüroosse tööle saanud. Uute autode loomine on nii suletud ja salajane maailm, et sellelt ei kergitata katet isegi edasimüüjatele," Felor Pärnpuu, Topauto juht Eesti disainerist Hyundais (Eesti Päevaleht).

"Ülemusele tundub, et just nemad kontrollivad mängu ja seavad reegleid. Aga pole üldsegi nii," kirjutab Aavo Kokk, "Hoopis kõige lihtsamat tööd tegevad inimesed on kõige vabamad ütlema ja tegema. Nemad teavad kuidas reeglitest mööda pääseda ja neil on organisatsiooni siseelu jälgimiseks hoopis rohkem aega kui ükskõik millisel ülemusel" (Eesti Päevaleht).

"Edgar Savisaare arvamus, et meedia püüab presidenti teha, on küll kena kompliment neljandale võimule, kuid selgelt ülehinnatud" Igor Rõtov, Äripäeva peatoimetaja vastuseks Savisaare avaldusele eilses ETV Terevisioonis (Äripäev).

"Näen enda panust ja ülesannet eelkõige kahe poole keerukale liitumisele ja ühtse poliitilise kultuuri edendamisele kaasaaitamisel. Minu senine sõltumatus aitab loodetavasti seda ülesannet täita. Kui meil on sellesse usku, siis 1 + 1 = 3." Jaak Aaviksoo enda poliitikasse astumisest (Postimees).

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. September 2006, 09:44
Otsi:

Ava täpsem otsing