Tallinn kutsub ettevõtjaid mentoriteks astuma

26. september 2006, 10:56

Tallinna Ettevõtlusamet kutsub
väikeettevõtjaid osalema mentorklubis, kus kogenud ettevõtluskonsultandid
jagavad oma teadmisi ja nõuandeid, teatas Tallinna pressiteenistus.

Mentorklubi idee on pakkuda väikeettevõtjatele võimalust suhelda kogenud ettevõtluskonsultantide ja praktikutega, anda uusi teadmisi, häid nõuandeid ning jagada vastastikuseid kogemusi. Mentorklubi on hea võimalus laiendada ning arendada suhtevõrgustikku ja leida koostööpartnereid.

Mentorklubi projektijuhi Jaanus Vahesalu sõnul on mentorprogramm väikeettevõtjale eelkõige moraalseks toeks ja motivaatoriks, mis pakub võimalust ennast määratleda, teistega võrrelda ja oma tegevust hinnata, mis omakorda võimaldab ettevõtet arendades tegutseda kindlamalt ja teadlikumalt.

Mentorklubi projekt kestab selle aasta oktoobrist järgmise aasta maikuuni. Kohtumiste raames toimuvad väikestes gruppides temaatilised seminarid ettevõtjate poolt valitud teemadel nagu näiteks läbirääkimised, ettevõtte tegevuse analüüs, hinnakujundus, lepingute sõlmimine, turundusplaani koostamine jne. Lisaks seminaridele on võimalus mentoritega suhelda ka individuaalselt ning tutvustada oma ettevõtte tooteid ja teenuseid. Tallinna

Ettevõtlusamet on Mentorklubi korraldanud 2003. aastast, eesmärgiga suurendada alustavate ettevõtjate jätkusuutlikkust ning tagada nende stabiilne areng ja konkurentsivõimelisus. Ühtekokku on programmides osalenud juba üle 150 ettevõtja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. September 2006, 10:56
Otsi:

Ava täpsem otsing