Võtme keeramiseta avanev turvalukk

Regina Suzi 02. oktoober 2006, 00:00

Eesti turule on Valnese kaudu jõudnud unikaalne turvalukk, mille avamiseks pole võtit vaja keerata. Uksest sissepääsemiseks tuleb mikrokiibiga varustatud võtmega lukku vaid kergelt puudutada ja seejärel uks avada.

Luku võtmepeas on kasutatud elektroonilist turvaelementi Elolegic. Peale luku avamise võimaldab elektrooniline võti asendada läbipääsusüsteemi magnet- või distantskaarti ning avada tõkkepuid ja väravaid analoogselt magnetkaardiga. Elektrooniline võti annab võimaluse kaotsi läinud võtmete kasutamine lihtsalt blokeerida. Ka on elektroonilisel võtmel kasutajatele kellaajaliste piirangute määramise võimalus ja 200 viimase uksekasutaja statistika.

Lukk sobib kasutamiseks nii koduustel kui ka kontorites. Kontoris võib elektrooniline võti asendada magnetkaarte. Lukk ei vaja eraldi kaabeldust, vaid töötab patareidega. Patareide tühjenemisest annab lukk teada hoiatava signaaliga ja elektroonika rikke korral saab luku alati avada võtmega. C-taseme lukugarnituur sobib igast materjalist ustele ja seda saab kasutada vaid koos eurosüdamikega. Garnituuriga saab kombineerida nii turva- ja tuletõkke- kui ka paanikalukukorpusi. Samuti saab C-taseme garnituuri paigaldada juba ees olevatele eurostandardiga lukkudele.

Lukukomplekti hind jääb 10 000 krooni piiridesse.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:21
    Otsi:

    Ava täpsem otsing