Ärilaused

03. oktoober 2006, 11:44

Häid ütlemisi teisipäeval, 3. oktoobril
ilmunud ajalehtedest.

"Eelotsus on nagu rätsepaülikond, mis sobib selga konkreetsele inimesele," rahandusministeeriumi spetsialist Anneli Valgma, iseloomustades maksuameti eelotsuseid, Äripäev.

"Seda aastat võib Eestis nimetada tõeliseks ehitusorgiaks," Haapsalu Uksetehase juhataja Ago Soomre, Äripäev.

"Lõppkokkuvõttes on selge, et see odav maja läheb Edgar Savisaarele väga kalliks maksma," Rahvaliidu juht, keskkonnaminister Villu Reiljan Edgar Savisaare soodsast majaostust, Eesti Päevaleht.

"Ükski majandusanalüütik ei riski enam riigi keskmist palka ennustadagi, sest tõus on niivõrd pööraselt kiire," Postimehe juhtkiri.

"Ultimaatumite korral on tark järgida põhimõtet, et terroristidega läbirääkimisi ei alustata," Tallinna abilinnapea Kalev Kallo, kommenteerides Eesti Arhitektide Liidu üleskutset boikoteerida Tallinna linnavalitsuse esindushoone rajamist, Postimees.

"Perspektiivis on tegemist väga suure potentsiaaliga ettevõttega, mis on omamoodi Eesti Nokia," SEB Enskilda Balti ettevõtete rahanduse juht Henrik Igasta Olympic Casinost, Postimees.

"Selline topeltmoraal toimib kahjuks paljudes välisosalusega ettevõtetes, kus omanik oma kodumaal arvestab ametiühinguga. Siia tulles rakendub kohe topeltmoraal ja püütakse töötajate ühingut vältida, et oleks lihtsam multikasumeid välja pigistada," TALO juht Ago Tuuling, Postimees.

"Kui firma vajab hoidmist, siis piisab vana tüüpi juhist. Need on ausad," ettevõtja Rein Kilk, Kroonika.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. October 2006, 11:44
Otsi:

Ava täpsem otsing