Kristjan Lepik käivitas finantsportaali

04. oktoober 2006, 14:32

Investeerimispanga Lõhmus, Haavel
Viisemann (LHV) endine partner Kristjan Lepik käivitas finantsportaali
Tarkinvestor.ee.


"Suurematel klientidel aitame leida personaalse konsulteerimise läbi perfektselt sobivad finantslahendused, väiksematele investoritele anname nii nõu kui ideid investeerimiseks interneti vahendusel," lausus Kristjan Lepik.

Tarkinvestor.ee veebilehel on võimalik leida nii investeerimisideid pikaajaliseks investeerimiseks kui ka kauplemisideid lühiajalisteks rahapaigutusteks. Lisaks analüüsid nii maailma turgudel toimuva kui ka erinevate finantstoodete kohta. Oktoobris alustatakse ka Tarkinvestor.ee seminaridega ning foorumite vahendusel saavad investorid ning kauplejad omavahel arutleda või küsida nõu spetsialistidelt.

Informatsioon tarkinvestor.ee kodulehel on tasuta. "Kõike ei saa rahas mõõta," sõnas Lepik. "See on mu enda jaoks väga huvitav projekt ning ma usun, et tarkinvestor.ee kujuneb kasulikuks infoallikaks Eesti investoritele. Meil on küll plaanis ka tasulisi teenuseid lisada, kuid need tuleks pigem uute teenustena, mitte olemasolevate tasuliseks pööramise läbi. IT spetsialistid töötavad juba uute lahenduste elluviimise kallal".

Kristjan Lepik peatas oma tegevuse investeerimispanga LHV juhatuse liikmena ja investeerimisteenuste osakonna juhina pärast USA väärtpaberiinspektsiooni (SEC) uurimise algust 2005. aasta novembris. Kristjan Lepiku suhtes lõppes uurimine 2006. aasta augustis kohtuvälise kokkuleppega, mingisugust Lepiku süülisust see kokkulepe ei tähendanud. Tark Investor OÜ on 100% Kristjan Lepikule kuuluv firma. Tarkinvestor.ee projekti alustatakse kolme töötajaga, kuid plaanis on lähikuudel töötajate arvu oluliselt kasvatada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. October 2006, 14:32
Otsi:

Ava täpsem otsing