Kristjan Lepik käivitas finantsportaali

ÄP 05. oktoober 2006, 00:00

"Suurematel klientidel aitame leida personaalse konsulteerimise abil perfektselt sobivad finantslahendused, väiksematele investoritele anname nii nõu kui ka ideid investeerimiseks interneti vahendusel," lausus Lepik.

Tarkinvestor.ee veebilehel on võimalik leida nii investeerimisideid pikaajaliseks investeerimiseks kui ka kauplemisideid lühiajalisteks rahapaigutusteks. Lisaks on seal analüüsid nii maailma turgudel toimuva kui ka eri finantstoodete kohta. Oktoobris alustatakse Tarkinvestor.ee seminaridega ning foorumite vahendusel saavad investorid ning kauplejad arutleda või küsida nõu spetsialistidelt.

Informatsioon kodulehel on tasuta. "Kõike ei saa rahas mõõta," sõnas Lepik. "See on mu enda jaoks väga huvitav projekt ning ma usun, et Tarkinvestor.ee kujuneb kasulikuks infoallikaks Eesti investoritele. Meil on küll plaanis ka tasulisi teenuseid lisada, kuid need tuleks pigem uute teenustena, mitte olemasolevate tasuliseks pööramise teel. IT-spetsialistid töötavad juba uute lahenduste elluviimise kallal."

Tark Investor OÜ on 100% Kristjan Lepikule kuuluv firma. Tarkinvestor.ee projekti alustati kolme töötajaga, kuid plaanis on lähikuudel töötajate arvu oluliselt suurendada.

Lepik peatas oma tegevuse investeerimispanga LHV juhatuse liikmena ja investeerimisteenuste osakonna juhina pärast USA väärtpaberiinspektsiooni (SEC) uurimise algust 2005. aasta novembris. Tema suhtes lõppes uurimine 2006. aasta augustis kohtuvälise kokkuleppega, mingisugust Lepiku süülisust see kokkulepe ei tähendanud.

Lepik peab tagasi maksma enam kui 550 000 dollarit (6,65 mln krooni) tulu väärtpaberitega kauplemisest. Nii otsustas USA väärtpaberijärelevalve komisjon (SEC). Lisaks tuleb Lepikul tasuda tema vastu algatatud elektroonilise varguse süüdistuse lõpetamiseks 15 000 dollarit (181 500 krooni) trahvi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 16:19

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing