Tänased ärilaused

Mati Feldmann 10. oktoober 2006, 10:05

Ärilaused tänastest, teisipäeva, 10. oktoobri
lehtedest

"Dünaamika puudumine Euroopas on kõige selle põhjus, millest me iga päev ajalehtedest loeme – madal tööhõive, suhteliselt madal töö tootlikkus ning loidus töötegemise ja äri suhtes." Nobeli majanduspreemia laureaat Edmund Phelps, Äripäev.

"Minu arvates võiks töölepingus olla kirjas liisingu piirmäär. Kui seda pole, võiks mõistust arvesse võtta.” Majandusministri nõunik Oleg Harlamov riigifirmade juhtide ametiautodest, SL Õhtuleht.

"Näiteks on hankes [riigihankes – toim.] tingimus, et kui pakkumise hind on võrdne, võidab see, kes dokumendid ajaliselt varem esitas – see pole aga 100 meetri võidujooks.” GoBusi juhatuse esimees Aivo Pärn, Eesti Päevaleht.

"Riik ei ole poliitikute klubi, kuhu pääsemiseks ülejäänutelt küsitakse liikmekaarti.” Toomas Hendrik Ilves, Eesti Päevaleht.

"Eestis oli vahepeal nii, et tüürimees ehk Riigikogu ja pootsman ehk valitsus olid olemas, aga puudus moraalse kapteni koht.” Ärimees Rein Kilk, Postimees.

"Eesti on end lõhki laenanud ning saanud Soome ja Rootsi lüpsilehmaks, mistõttu neist sõltub ka meie majanduse tõus või langus.” Powerhouse juhataja Janek Mäggi, Postimees.

"Eks viie aasta pärast mõõdame, kas õnnestus.” Postimehe juhtkiri Toomas Hendrik Ilvese lubadusest teha Eesti suuremaks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. October 2006, 10:05
Otsi:

Ava täpsem otsing