Ärilaused

Annika Matson, Mati Feldmann 13. oktoober 2006, 10:07

Huvitavamad ärilaused tänastest, reede, 13.
oktoobri lehtedest.

"Tema hüüdnimi Otepääl on Kaval-Ants, selle aasta kevadest, kui ta opositsiooni poole üle läks, kutsutakse teda ka Juudaseks", Otepää vallavolikogu liige Jaanus Raidal looduskaitsekeskuse Põlva, Valga ja Võru regiooni direktori Ants Mangluse kohta, Äripäev.

"Kui panna kümme selli kõrvuti seisma ja käskida sealt miljonär välja valida, siis Meerits näeks välja nii, nagu tal oleks kõige vähem raha”, Valdo Randpere mehest, kelle sõnavarast puudub sõna „tarbimine”, Äripäev.

"Äripäev ja Inno Tähismaa tampisid asjatult ühe erakordse mehe [Indrek Neivelti – toim.] pikali,” Merko Grupi juhatuse esimees Toomas Annus, Äripäev.

„Maadevahetuse osaliste paljastamine kerib ennast edasi kui kuum Ladina-Ameerika seep,” SL Õhtulehe juhtkiri.

„Kui aga Nabi ja Baruto kokku läheksid, saaks nalja”, jõumees Andrus Murumets, Eesti Päevaleht.

„Mida ta [Viru Keskus – toim.] sümboliseerib? See on raha võim avaliku ruumi üle”, arhitekt Jüri Soolep, Eesti Päevaleht.

„Valitsus laiutab käsi ja seletab, et inflatsiooni vastu ei saa meie midagi teha, et inflatsioon tuleb ju iseenesest. Sõltuvalt publikust seletatakse, et selle põhjuseks on naftahind, eurotoetused, tohutu majanduskasv, kuiv suvi jne ”, majandusteadlane Ülo Ennuste, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. October 2006, 10:06
Otsi:

Ava täpsem otsing