CVO kaasas nõukokku Briti turuliidri

13. oktoober 2006, 11:03

Kesk- ja Ida-Euroopa suurim
personaliotsinguteenuste pakkuja CVO Group kaasas ettevõtte nõukokku Briti
online-värbamisteenuste turuliidri Totaljobs nõukogu esimehe Keith Robinsoni,
teatas ettevõte.

Keith Robinsoni sõnul iseloomustab lähiaastatel värbamisteenuste turgu jätkuv kiire kasv. “Kesk- ja Ida-Euroopa turud omavad suurt potentsiaali, nii tööturu elavnemise kui ka kõrgete IKT vahendite kasutuse tõttu,” märkis Robinson. “Laienenud on ka teenusepakkujate ring, mistõttu muutub üha olulisemaks võimalikult laia teenus- ja tootevaliku olemasolu, mis omakorda tähendab mahukaid investeeringuid."

CVO Groupi juhatuse liikme Agu Vahuri sõnul muutub online värbamisturg üha spetsiifilisemaks ja on samas saavutamas mahtusid, et toimima asuksid väga kindlad tehnilised standardid.

“Keithil on pikaajalised kogemused nii Suurbritannia kui ka Hollandi meediaturgudelt ning ta on jooksvalt kaasatud globaalsete internetivärbamise trenditegijate siseringi,” lisas Vahur. Keith Robinson omab 25 aastast kogemust meedia- ja värbamisturul.

Viimased viis aastat on Robinson töötanud Briti juhtiva online värbamisteenuste firma Totaljobs nõukogu esimehena. 2002. aastal asutas Robinson personalifirmade ühenduse The Network, mis tegutseb tänaseks kokku 36 riigis. Samuti on Robinson Briti juhtiva värbamisteenuste ajakirja Personnel Today asutaja.

Septembri alguses vahetus ka CVO Groupi nõukogu esimees, kelleks sai inglane John A. Dembitz.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. October 2006, 10:58
Otsi:

Ava täpsem otsing