Neljapäeval algab Tartus Ehitusmess ja Tööriist 2006

Siim Sultson 18. oktoober 2006, 00:00

Eesti tähtsuselt teisele ehitusmessile on oodatud ehitajad, renoveerijad, sisustajad, aga ka asjaarmastajad ehitajad ja kodukujundajad ning muidu huvilised.

Nagu eelmiselgi aastal, mil tavalisele ehitusmessile lisandus tööriistade ja ehitustarvikute osana Tööriist 2005, jätkatakse nüüdki sama liini.

Ehitusmess ja Tööriist 2006 pakuvad külastajatele ehitusvahendeid, tehnikat ja mitmesuguseid materjale nii sise- kui ka välistöödeks.

Seekordsetel messidel on kohal enam kui 150 firmat, mis ületab eelmiste aastate näitajad.

Messi sihiks on mitmekülgsus, et vastata eri inimeste võimalikult erinevatele ehitusalastele soovidele.

Lisaks pakutakse Ehitusmessil töövahendeid ja -meetodeid, mida kasutatakse majade soojapidavuse ja õhujuhtivuse uurimiseks.

Samuti saab näha, kuidas Tartu Kunstikooli õpilased taastavad ja disainivad ümber vanu puitaknaid.

Kolme päeva jooksul demonstreeritakse ka uut värvieemaldustehnoloogiat ning tutvustatakse kukkumiskaitsevahendeid, kütte- ja ventilatsioonisüsteeme, projekteerimistarkvara, biomeetrilisi ukselukke, vannitoasisustust jne.

B-hallis toimuval messil Tööriist 2006 keskendutakse eelkõige ehitusvahenditele. Muu hulgas saab messil tutvuda uute metalli- ja puidutööpinkide, lasermõõteseadmete, pneumo- ja suruõhuseadmetega, aga samuti mitmesuguste käsitööriistadega. Lisaks on külastajatel võimalik tutvuda väliplatsil paljude uute ehitusmasinatega, millest suurim kaalub 23 tonni.

Kõrvuti eksponaatidega tutvumisega saab osaleda ehitusteemalistel seminaridel.

A-hallis saab näha vee-, elektri-, kütte- ja ventilatsiooniseadmeid. C-hallis üldehituse, sisustuse ja viimistluse materjale.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 16:20
    Otsi:

    Ava täpsem otsing