Briti kuninganna tervituskontserdist on ETV netiküljel otseülekanne

Annika Matson 19. oktoober 2006, 17:26

Eesti Televisioon teeb reedel, 20. oktoobril
lisaks tele-eetrile ka internetis otseülekande kuninganna Elizabeth II
kohtumisest Eesti inimestega Tallinnas Raekoja platsil, teatas televisioon.

Koostöös Elioniga pakub ETV oma kodulehel ja uudisteportaalis ETV24 võimalust jälgida Briti kuninganna ja Edinburghi hertsogi kohtumist Raekoja platsile kogunenutega reedel alates kl 10.55.

Kuningannat tervitavad Eesti muusikud, koorid ja solistid Aarne Saluveeri juhatusel. Ülekannet kommenteerivad suursaadik Riivo Sinijärv ja reporter Epp Ehand.

Otseülekanne internetis on eelkõige mõeldud vaatamiseks eestlaskonnale välismaal, kuhu ETV otsepilt ei ulatu. Võimalike tehniliste probleemide puhul paluvad Elion ja ETV mõistvat suhtumist. Pärast otseülekannet on ETV24 lehel võimalik näha videolõike sellest suursündmusest.

Otseülekanne ning videolõigud on Windows Media 9 formaadis kvaliteediga 256Kbit/s ning nende vaatamine eeldab vastava tarkvara olemasolu arvutis (Windows Media Player).

Kell 21.35 on eetris erisaade "Elizabeth II Eestis," mis teeb ülevaate kuninganna Elizabeth II ja Edinburghi hertsogi kahepäevasest visiidist. Lisaks visiidi kajastamisele saavad erisaates sõna Eesti inimesed, kellel Briti monarhiaga või Suurbritanniaga isiklikum suhe on. Toimetajad Helle Tiikmaa ja Epp Ehand, režissöör Eva Katariina Taimre, produtsent Lii Kuldmäe.

Kell 22 on eetris kordus hommikul toimunud otseülekandest. Lisaks mainitud saadetele kajastavad kuninganna Elizabeth II visiiti ka ETV päevakajalised saated Terevisioon ja Paar ning loomulikult Aktuaalne kaamera.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. October 2006, 17:25
Otsi:

Ava täpsem otsing