Turismiuudised

Indrek Kald 20. oktoober 2006, 00:00

Sel aastal tegevust alustanud reisifirma Travel In korraldab talvel seitse otselendu Tallinnast Indiasse Goasse. Reis kestab kaks nädalat, esimene väljalend toimub 24. detsembril ja viimane 18. märtsil.

400 aastat portugallaste võimu all olnud Goas võib näha elevante, krokodille, delfiine, külastada vürtsifarme, india templeid, katoliku kirikuid, kirbuturge, nautida vaheldusrikast loodust ja kümneid kilomeetreid pikka valget liivaranda.

Eesti talvel on Goas päeval sooja 30 kraadi ringis, ookeanivesi ulatub 26 kraadini. India väikseim osariik Goa on Saaremaast ligi kaks korda suurem, kuid seal elab sama palju inimesi kui Eestis.

Travel Ini paketi hind algab 16 490 kroonist ja ulatub 45 990 kroonini. See sisaldab transporti, majutust hommikusöögiga ja eestikeelset reisisaatjat kohapeal. Ekskursioonide eest - nt džunglisse, Kerala osariiki, Taj Mahali juurde - tuleb maksta ise.

Travel In kasutab Läti tšarterlennufirma Latcharter lennukit Airbus 320. Sinna mahub 164 reisijat, millest 40 kohta müüakse Läti ning 124 kohta Eesti turul. Lend Tallinnast Goasse kestab kümme tundi, poolepeal tehakse tankimiseks tunnine vahemaandumine Bakuus.

Indiasse minekuks vajab Eesti kodanik viisat, mida saab teha Helsingis India saatkonnas.

Lennufirma Air Namibia pakub kampaania korras lende sinna Lõuna-Aafrikas asuvasse riiki tavapärasest veerandi võrra soodsamalt. Namiibiasse ja tagasi saab lennata 12 200 kr eest. Soodushind kehtib müügiks kuni novembri lõpuni ning lennuks järgmise aasta jaanuaris-veebruaris.

Kampaaniahinnaga on võimalik lennata ka Lõuna-Aafrika Vabariiki. Edasi-tagasi lennuhind Johannesburgi ja Kaplinna on 13 000 kr. See sisaldab Estonian Airi edasi-tagasi lendu Tallinnast Frankfurti või Londonisse, Air Namibia kauglende ning kõiki lisa- ja teenustasusid.

Namiibia pakub vahetut loomavaatlust ning vaheldusrikast, avarat ja asustamata loodust. Erinevalt paljudest Aafrika riikidest on Namiibia aga puhas, turvaline, heas korras teedega ning kõrgel tasemel majutusvõimalustega riik.

Enamikus Namiibia teenindusasutustes saab maksta krediitkaardiga. Vaktsineerimine ei ole Namiibiasse reisimisel vajalik. Namiibiasse sisenemiseks on vajalik viisa. Riigikeeleks on Namiibias inglise keel, hakkama saab ka saksa keeles.

Air Namibia on Namiibia rahvuslik lennufirma, mis pealinnast Windhoekist lendab paljudesse Lõuna- ja Kesk-Aafrika linnadesse. Euroopas lennatakse Frankfurti ja Londonisse Gatwicki lennujaama. Neid lende opereerivad kaks Airbus A340 lennukit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:42
Otsi:

Ava täpsem otsing