30. oktoober 2006 kell 10:34

Esimene Eesti advokaadibüroo asutas tütarettevõtte Venemaal

Advokaadibüroo Laus Partnerid asutas Venemaal, Sankt-Peterburgis tütarettevõtte Law Firm Laus Partners, teatas ettevõte. Sankt-Peterburgis tegevust alustanud büroo ühendab endaga praegu seitse kohalikku praktiseerivat advokaati ja juristi.

"Ettevalmistused uue büroo asutamiseks idanaabri juures on kestnud mitu aastat ning sellele protsessile pani aluse eelkõige meie välisklientide soov saada ka Venemaal tegutsedes sama standardiga ja kvaliteediga õigusabi kui Eestis. Mitmed büroo väliskliendid on samuti huvitatud koostööst Peterburi ning Loode-Venemaa piirkonna firmadega ka sellistes valdkondades nagu osaluse omandamine ja firmade ühendamine," lausus advokaadibüroo Laus Partnerid juhataja vandeadvokaat Raivo Laus.

Advokaadibürool Laus Partnerid on koostöös rahvusvaheliste pankadega ja äriühingutega pikaajaline kogemus investeeringute paigutamisel ja arendamisel.

"Kui reeglina on Eesti advokaadibürood saanud rahvusvahelisi kogemusi ja oskusi välisriikide advokaadibüroodelt, siis antud juhul oleme suutnud esimese Eesti advokaadibüroona genereerida oskused ja kogemused, mis on hinnatud ja võetakse igapäevaselt rakendusele Venemaal rahvusvaheliste ja kohalike äriklientide huvides, " selgitas vandeadvokaat Raivo Laus.

Advokaadibüroo planeerib edaspidi anda tööd praeguse 7 advokaadi ja juristi asemel 15.-le. Büroo direktor Pavel Rumjantsev on varem töötanud suure ehitusfirma juriidilise osakonna juhatajana, mistõttu ta omab laialdasi teadmisi planeeringute, ehituse ja arenduse valdkonnaga seotud küsimustes.

Advokaadibüroo Laus Partnerid tegutseb alates 1992. aastast kui eelkõige ärikliente teenindav advokaadibüroo, mis pakub õigusabi kõikides õigusvaldkondades.

Hetkel kuum