Läti Brainstorm võttis esimese MTV Balti muusikaauhinna

03. november 2006, 10:21

Kopenhaagenis toimunud MTV Euroopa
Muusikaauhindade galal valiti eile parimaks Balti artistiks Brainstorm
Lätist.

Esmakordselt anti MTV EMA galal välja auhind parima Balti artisti kategoorias, teatas MTV Eesti. Esimeste Eesti bändidena kandideerisid sellele tiitlile Vanilla Ninja ning Tanel Padar The Sun. Kokku püüdsid auhinda viis esinejat, lisaks meie bändidele Brainstorm (Läti), Skamp ja Inculto (mõlemad Leedu).

"See autasu on kaalult väga raske, kuid siiski on meil hea meel sellist tunnustust pälvida. Tegemist on siiski Euroopa meelelahutusäris kõige mõjukama autasuga," ütles bändi liider Renars Kaupers. Küsimusele, mida bänd võiduõhtul edasi teeb, vastas Renars järgmiselt: "Hiljem läheme afterparty'le, aga enne peame minema Snoop Dogg'iga arveid õiendama, kuna too korraldas tänaseks õhtuks rahvarohke peo, mistõttu meie peame nüüd hotelli vahetama. Seega tuleb asjad selgeks rääkida."

MTV Eesti on OÜ-le TVCorp kuuluv telekanal, mis töötab MTV Networks Europe’iga sõlmitud litsentsilepingu alusel. TVCorp on finantseeritud investeerimisfirma MartinsonTrigon poolt.

MTV Networks International pakub mitmekesiseid meelelahutuskanaleid nagu MTV: Music Television, VH1, Nickelodeon, TMF (The Music Factory), VIVA, Flux, Paramount Comedy ja Game One, mida näeb kokku 442,9 miljonit kodu 169 riigis ja 28 keeles, läbi 121 kohapeal toodetud ja juhitud telekanali ja 95 veebisaidi. Ettevõtte mitmekesiste teenuste hulka kuuluvad ka teleprogrammide sündikeerimine, digitaalne meedia, kirjastamine, video, raadio, salvestamine, muusika litsentseerimine ja kaubandus ning kaks filmiosakonda, MTV Films ja Nickelodeon Movies. MTV Networks on osa Viacom International Inc.-ist (NYSE: VIA, VIA.B)


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. November 2006, 10:28
Otsi:

Ava täpsem otsing