7. november 2006 kell 22:00

Ritta Roosaar särab alati

Just üritusteks häälestumist peab A&G Toitlustuse ASi restoranide üldjuht Ritta Roosaar ülioluliseks. Tähtsateks vastuvõttudeks hakkab Ritta valmistuma juba päev varem. Nii saab ta olla selline, nagu ta tahab ja nagu ootavad temalt tema kohustused. "Minu elu on minu ametite poolest olnud kui teatrilava ning kui ma astun sellele lavale, annan endast alati parima, mis ma sellel hetkel saan anda," sõnastab ta oma kreedo.

Peokorraldajana ei saa Ritta endale tujusid lubada. Talle meenub üritus, kus tema sära ja energilisust tuldi hiljem kiitma. Vaid naine ise teadis, et tal oli sel õhtul 39 kraadi palavikku.

Ilu tähendab Ritta jaoks keha ja hinge harmooniat. "Ilu ei alga üldse sellest, kes on ilus ja kes on kole. Oluline on sisemine tasakaal." Seda aitavad Rittal saavutada jooga, hommikuvõimlemine ja korralik uni.

Vahel kosutab ta ennast ka näohooldustega kosmeetiku juures. Mõnusaks peab Ritta Maria Gallandi hooldusi: Profilifti, luksuslikku C-vitamiini hooldust ning Gatineau kollageenimaski. "Näohooldused on tõeline kingitus iseendale, pärast on nii hea, et ei raatsi ära minnagi."

Oma naha eest tuleb hoolitseda iga päev. Kõige olulisem on näonaha hell kohtlemine - kindlasti ei tohi puhastades seda kuidagi venitada või kiskuda. Niisutamiseks kasutab Ritta Biothermi silmaümbruse ning öö- ja päevakreemi.

Igapäevaselt Ritta ennast palju meikida ei armasta, piirdub vaid kergelt ripsmete ja huulte värvimisega. Küll aga pöörab naine palju tähelepanu juustele ja peseb neid peaaegu iga päev. Juustehoolduseks on ta juba pikka aega kasutanud Sebastiani tooteid. Vähemalt kord kuus käib Ritta juuksuris lõikusel ja kord nädalas soengut värskendamas. Iseenesestmõistetavad toimingud on Ritta jaoks maniküür ja pediküür: "Kui sa töötad teenindusvaldkonnas, pead sa selle aja lihtsalt leidma."

Viimasel ajal on Ritta hakanud oma nädalalõppe sageli spaades veetma. Et mitte üle pingutada, piirdub ta spaas olles ühe-kahe protseduuriga päevas.

Veel köidab Rittat lõhnaõlide maailm: oma päevades ja tegemistes paneb ta lõhnadele suurt rõhku. Rittal on alati kolm-neli lõhna, mille seast ta sõltuvalt tujust või päeva eesmärgist selle õige valib. Praegune suur lemmik on Opium, millega tal seostub läbilöögivõime ning sihikindlus.

Ritta hoolitseb oma ilutoodete arsenali eest koos tütrega. Nende ühine suur lemmik on Christian Diori toodang.

Autor: Liina Raudik

Hetkel kuum