13. november 2006 kell 11:34

Ärilaused

Häid ütlemisi esmaspäeval, 13. novembril ilmunud ajalehtedest.

„Absoluutselt mitte, absoluutselt mitte,” Tallinna abilinnapea Kaia Jäppinen tõrjudes kahtlusi, et abiturientidele mälupulga kinkimine ja sellega kaasnev 45 minuti pikkune Keskerakonna tipp-poliitikute ettekanne on valimispropaganda, Äripäev.

„Tegemist on ühe osaga ühiskonnaõpetusest,” Tallinna abilinnapea Kaia Jäppinen mälupulga kinkimisega kaasnevat presentatsiooni iseloomustades, Äripäev.

„Tallinna keskerakondlastest linnajuhid eesotsas linnapea Jüri Ratase endaga on hakanud käituma ehtsate kommionude kombel,” Äripäeva hinnang mälupulkade kinkimise kampaaniale.

„Tootlikkuse kasvatamine ei tähenda seda, et tööline tuleb panna kaks korda kiiremini käsi liigutama,” Hansabank Marketsi makroanalüütik Maris Lauri, Äripäev.

„Oli mis oli, (erastamisagentuuri nõunik Väino) Sarnet toimetas, (teede- ja sideminister Toivo) Jürgenson ja (majandusminister Mihkel) Pärnoja otsustasid, (erastamisagentuuri juht Jaak) Liivik vastutas, Burkhardt võitis,” Eesti Raudtee endine juht Parbo Juchnewitsch Eesti Raudtee erastamisest, Postimees.

„Kahjuks on paljud Eesti poliitikud pigem hõivatud turismi, oma pensionisammaste ehitamise ja kinnisvaraarendamise kui õiguskorra kindlustamisega. Mõni partei kujutab endast rohkem vennaskonda või usulahku, mida eelkõige iseloomustab kriitikavaba suhtumine usujuhi tegudesse,” majandusteadlane Andres Arrak, Postimees.

Mne lihtsa käitumisjuhise on kultuuriminister Raivo Palmaru kommunikatsiooniteooriat uurides meelde jätnud: kui valetada, siis suurelt ja korduvalt, lõpuks hakkab keegi ka uskuma; kui endal riided porised, tuleb ka teised poriseks loopida, siis torkad vähem silma,” Eesti Raadio juhatuse esimees, endine kultuuriminister Margus Allikmaa, SL Õhtuleht

Hetkel kuum