Hydro Texaco eksjuht nõuab firmalt valuraha

16. november 2006, 08:19

Mõne aja eest Alexela poolt ära ostetud
tanklaketi Hydro Texaco endine juht Andres Kivistik käib oma eelmise tööandjaga
kohut, nõudes peaaegu 300 000kroonist hüvitist.

Andres Kivistik, Hydro Texaco endine juht Kivistik, kes nüüd töötab mööblitootmisfirma Viisnurk tütarettevõtte Skano tegevjuhina, ei soovinud kohtuasja eile kommenteerida. "Ütleme nii, et vaidlus käib minu juhatuse liikme lepingu lõpetamise üle," sõnas varem ka Säästumarketeid juhtinud Kivistik. "See on isiklik asi ja ei tahaks sellest rääkida," lõpetas mees kõne, jättes ka ütlemata, mille eest ta nüüdseks Alexela nime all tegutsevalt kütusemüüjalt 276 000 krooni nõuab.

Seda ei olnud nõus ütlema ka Alexela Oili juht Ain Kuusik, kes sõnas, et peaks enne kutsuma kohale juristi ning temaga konsulteerima, mida öelda tohib ja mida mitte. Tema ise ei olevat asjaga nii hästi kursis, et sellest rääkida. "Kõike me ka kommenteerida ei saa," sõnas ta.

Eile kõnealuses asjas toimuma pidanud kohtuistung jäi aga Harju maakohtu kohtuniku Koidula Laurisaare sekretäri sõnul ära, sest ühel Hydro Texaco tähtsal tunnistajal polnud võimalik istungist osa võtta. Peale selle peavad Kivistik ja tanklakett läbirääkimisi kohtuvälise lahendi leidmise üle.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. November 2006, 08:19
Otsi:

Ava täpsem otsing