20. november 2006 kell 22:00

Seemiku blogi

Tere tulemast minu virtuaalsesse keskkonda! Olen Seemik, 29aastane Ambur. Mulle meeldib üle kõige kalapüük, autodega kiiresti sõitmine, raha ja luuletamine.

Igapäevases elus töötan strateegilise investorina. Minu ülesandeks on rahavoogudega manipuleerimine. Siinses keskkonnas räägin ma strateegilise investori igapäevasündmustest - nii peadirektori kui ka investori perspektiivist.

Loodan, et leiate mu luulest ja mõtetest tarkuseterasid.

esmaspäev, 9. oktoober

Terve nädalavahetuse mõtlesin kulutuste peale. Kontori ülevalpidamine on ikka üsna kallis lõbu. Töötajad, palk, elekter, porimatid ja nii edasi. Kust kohast kokku hoida? Välja mõtlesin - paber on üks meeletu kuluallikas. Meil on ju ometi arvutid! Miks me peaksime siis paberit kasutama?! Esimese asjana kontoris kirjutasin käskkirja, millega käskisin viivitamatult lõpetada igasuguse väljatrükkimise. Siis viisin printerid minema ja alustasin süstemaatiliselt paberi hävitamisega igapäevatöökeskkonnast.

teisipäev, 10. oktoober

Osa töötajaid viriseb, et kontorisse võiks siiski jääda WC-paber. Soovitasin neil isiklikuks tarbeks seda kodust kaasa võtta. Miks? No olgem realistid. Lihtne kalkulatsioon: meil on kaks WCd, mõlemas kulub umbes rull päevas. Üks rull odavat WC-paberit maksab ligikaudu kolm krooni.

Need, kes virisevad, mingu mujale. Ja muide - töökaitseinspektsioon ei võta avaldusi digitaalsel kujul vastu. Heh. Heh.

reede, 13. oktoober

Reede ja kolmteist! Pole paremat päeva säästmiseks ja halbadeks uudisteks. Ükskõik, mida sa tänasel päeval ka ei teeks, inimesed ei süüdista sind, vaid hoopis - õnnetusepäeva!

laupäev, 14. oktoober

Juba hommikul ärgates oli selline imelik vibratsioon kehas. Tundus, et hakkab luule minust välja tulema. Pärast sooletühjendamist kadus vibratsioon ära, aga luule tuleb ikka.

Autor: Ronnie Jaanhold

Hetkel kuum