Selveri heategevuskampaania jooksul koguti Eesti haiglate toetuseks 388 420 krooni

24. november 2006, 14:02

Selveri heategevuskampaaniaga „Koos on
kergem” koguti Eesti haiglate toetuseks 388 420 krooni, teatas ettevõte.

„"Koos on kergem” kampaania toimus juba neljandat aastat ja oli seekord rekordiliselt edukas,” rääkis A-Selver AS juhataja Ain Taube. „Kogutud summa oli võrreldes eelmise aastaga poole suurem. Inimeste elatustase paraneb iga aastaga ja üha enam ollakse valmis ka teisi aitama. Heategevusest on saamas meie ühiskonna loomulik osa.”

Tänu Selveri laienemisele Tartusse, Valka ja Jõhvi osalesid seekord kampaanias esmakordselt Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, Ida-Viru Keskhaigla ja Valga haigla. Raha koguti veel Tallinna Lastehaiglale, Lõuna-Eesti, Kuressaare, Pärnu, Rakvere ja Viljandi Haiglatele.

„Enamus heategevuskampaanias osalenud haiglaid soovis annetust kasutada beebidele mõeldud aparaatide soetamiseks, näiteks kuvöösi või beebipesa jaoks,” rääkis Selveri turundusjuht Riina Ruus.

Igas linnas koguti raha selle piirkonna haigla lasteosakonna jaoks.

Ootuspäraselt kogunesid suurimad summad Tallinnas – 191 825 krooni ja Tartus – 64 880 krooni, seejärel Pärnus – 30 890 krooni ja Rakveres – 24 295 krooni. „Inimestele on oluline teada ja tunnetada, kuhu nende annetatud raha läheb. Oluline on sealjuures ka kodulähedus. Sellised kampaaniad aitavad väärtustada just kohalikku elu ja oma kodukandis kasvavate laste tervist,” rääkis Ain Taube.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2006, 14:34
Otsi:

Ava täpsem otsing