Ärilaused

Annika Matson 28. november 2006, 10:06

Häid ütlemisi teisipäeval, 28. novembril ilmunud
ajalehtedest.

“Äriregister on justkui elevandiluust torn, mille asukaid mujal toimuv eriti ei huvita,” Eesti Maksumaksjate Liidu nõukoja esimees Lasse Lehis, Äripäev.

"Paljudel, kel on sellised isad, on tunne, et nad on läbi kukkunud,” USA presidendi George W. Bushi vend Jeb Bush, Postimees.

"Arvan, et öine süütepudelite loopimine on sedavõrd barbaarne, et see võib olla hoopis sissejuhatuseks mingile nõudmisele. Et näete, riik teid ei kaitse…,” meediaärimees Hans H. Luik, Postimees.

"Mina võin täie kindlusega öelda, et kolleeg Hansul ei jää küll ükski artikkel kirjutamata või ükski Ekspressi materjal või ükski mõte „Keskpäevatunnis” avaldamata ega ükski äri tegemata. Ei mina ega tema mõtle sellistes kategooriates, et me äkki nüüd midagi ei teeks,” ärimees Rein Kilk Luige vastu suunatud rünnakute kohta, Eesti Päevaleht

"Ega Ekspress Grupis pole tsentraalne juhtimine, et „vana” jagab koosolekul käske," meediaärimees Hans H. Luik, Eesti Päevaleht

"George W. Bush ei ole jõuluvana, kes toob Tallinnasse kinke ja neid kotist välja laob, kirjanik Kaur Kender, SL Õhtuleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2006, 10:05
Otsi:

Ava täpsem otsing