6. detsember 2006 kell 8:16

Ärilaused

Ärilaused tänastest, kolmapäeva, 6. detsembri lehtedest

„Mina küll välismaale kinnisvara ei ostaks, sest reisimise mõte on käia erinevates kohtades, mitte igal aastal ühes ja samas kohas,” ärimees Rein Kilk, Äripäev.

„Võib ennustada sellist tempu, et valimiste eelse välireklaami keelu ajal on linn täis keskerakondlaste pilte, juures kiri: ”Ostke Kruuda makarone!” sotsiaaaldemokraatide aseesimees Eiki Nestor Oliver Kruuda tembutamisest, SL Õhtuleht.

„Mina ei kasvata ühtegi vähki – ise ikka kasvavad,” ärimees Rait Killandil peab 50 000 pealist „vähikarja”, Eesti Päevalehe Ärileht.

„Talv on käes, kogugem rasva,” advokaadibüroo Paul Varul vandaadvokaat Matti Laarmaa üle jõu laenamisest, Eesti Päevaleht.

„Tuumajaama ehitamise otsustamisest kuni selle käivitamiseni kulub 15 aastat. Selleks ajaks on praegused Ignalina spetsialistid juba pensionärid,” Toronto ehitusinsener Veljo Kalep, Postimees.

„Kui konservatiivid väidavad, et õnn ei ole rahas, siis selleks, et igas valimispiirkonnas vähemalt üks kandidaat esitada, on praeguste seaduste kohaselt tarvis 72 000 krooni,” Eesti Vasakpartei esimees Sirje Kingsepp, Postimees.

„Ma ei näe, et meil oleks praegu võimalik palgasõjaväge luua, kui me ei suuda palkadega kinni hoida ka praeguseid kaitseväelasi,” kaitseväe juhataja Ants Laaneots, Postimees.

Hetkel kuum