Elisa juhatuse liige Priit Klausen läks tööle Estomatic Gruppi

06. detsember 2006, 14:49

Estomatic Grupp OÜ ettevõtete
infosüsteemide arendustegevust asus juhtima Elisa endine juhatuse liige ja IT
üksuse juht Priit Klausen.

Uue töökoha valikut põhjendas Klausen huvitavate ja väljakutseid pakkuvate ülesannetega. Klauseni sõnul on tema peamine ülesanne viia kogu Grupi ettevõtetes infosüsteemid senisest veelgi kõrgemale tasemele. „Praeguseks on Grupi tütarettevõtete kasvuga suurenenud ka nõudmised ning ühtlasi on tähtis pöörata jätkuvalt rõhku süsteemide paindlikkusele ja ühilduvusele ka edasise kiire kasvu korral,” ütles Klausen. Uue juhatuse liikme sõnul saavad kõrgetasemeliste süsteemide valmimisel uudseid lahendusi kasutada ka paljud teised ettevõtted.

Estomatic Grupi juhatuse esimehe Priit Vimbergi sõnul on uue juhatuse liikme Priit Klauseni puhul tähelepanuväärne võime näha protsessi laiemalt ja panna infotehnoloogia ettevõtete tegevusi toetama. „Kui tavaliselt korraldavad ettevõtted oma tegevused IT süsteemi järgi, siis meie idee on panna IT töötama selle järgi, mida ettevõte vajab, mitte nii nagu süsteem ette näeb. Kui enamasti läheb ettevõtte protsesside muutumisel IT lahenduse ümbermuutmine väga kulukaks, siis meie nägemuse järgi peab IT süsteem ettevõtte tegevusmuutustega adapteeruma automaatselt,“ kinnitas Vimberg.

Lisaks põhitööle pöörab Priit Klausen erilist tähelepanu intelligentseid süsteeme välja töötava Estomatic Gruppi kuuluva innovatsiooniettevõtte Yoga Intelligence AS-i nõukogu liikmena ettevõtte strateegilisele arendamisele.Estomatic Grupp on Eesti erakapitalil põhinev innovaatilistesse valdkondadesse investeeriv valdusettevõte, mis pakub tütarettevõtetele tugiteenuseid ja tegeleb nende strateegilise arendamisega. Gruppi kuuluvad tütarettevõtted pakuvad innovaatilisi teenuseid ja lahendusi kogu Baltikumi turul plaaniga liikuda edasi Euroopa ja USA turgudele. Grupis töötab hetkel ligi 100 inimest ja töötajate arv suureneb kiiresti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2006, 14:49
Otsi:

Ava täpsem otsing