Ära unusta pühade ajal töötajaid

Kaja Pino 12. detsember 2006, 00:00

Enamik teenindusorganisatsioone puutub kokku olukorraga, et mingi osa organisatsioonist on alati tööl.

Graafikuga töötajate jaoks on see paratamatu ning kui ei leidu vabatahtlikke, kes oleks valmis sel tähtsal hetkel tööle tulema, heidavad töötajad liisku või lepivad omavahel tööpäevades kokku.

Kindlasti on aga firma poolt kena, kui neid olulistel päevadel tööl olevaid inimesi mingil moel meeles peetakse. EMTs on tellitud jõulude ja aastavahetuse ajal töötavatele kliendiinfo ja võrgujuhtimise osakonna töötajatele peolaud nende töökohale. Samuti on pidusöök tellitud firma jõulupeo ajal.

Kenaks traditsiooniks on seegi, et EMT peadirektor ning teeninduse eest vastutavad inimesed külastavad jõulupeo ajal EMT tehnokeskuses tööl olevaid inimesi.

Väikeseks, kuid oluliseks žestiks võib lugeda ka tava, et kui peol kuulutatakse välja ja tunnustatakse aasta parimaid töötajaid, avaneb töölolijaile siseportaalis uudis, kus parimateks tunnistatud on koos tiitlitega ära toodud. Nii ei jää töölolijad sellest infost kõrvale.

Kuna parimad valitakse välja mõni aeg enne jõulupidu, püüavad teenindusvaldkonna juhid graafikuid nii seada, et parimaks tunnistatu ei peaks oma tähthetkel tööl olema, vaid saaks tiitli ja tunnustuse peol vastu võtta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing