Palmaru: ajakirjanik esines pikema sõnavõtuga

13. detsember 2006, 07:42

Palmarul on kohtumisest teistsugune
arusaam.

«Mind intervjueeris Jevgenia Volohonskaja, nagu on kuulda sama päeva õhtul eetris olnud «Aktuaalsest kaamerast». Pärast seda, kui intervjueerija oli öelnud, et tal on kõik, asus temaga kaasas olnud Kadi Alatalu esinema pikema sõnavõtuga detailplaneeringu ja hoonestusõiguse teemal. Olin pisut üllatunud, sest mul on veidi teistsugune arusaam uudiseajakirjandusest ja selle otstarbest. Olen meelsasti nõus ära kuulama nii kodanik Kadi Alatalu kui ka ükskõik kelle teise vaated elule, aga ma ei arva, et on aus tulla neid esitama teleintervjuu tegemise sildi all. Kui kodanik Alatalu tahab ilmtingimata mind milleski veenda, siis peaks ta tulema vastuvõtule,» kinnitab minister SL Õhtulehele.

Palmaru ei eita, et palus ajakirjanikel lahkuda. «Kuna pidin mõne aja pärast olema Vene teatris, et tervitada välisriikide kultuuriesindajaid, siis tänasin ETV võttegruppi, andes märku, et intervjuu on läbi. Kange tahtmise korral võib seda ka väljaviskamiseks pidada,» lisab minister.

Palmaru on kuri, et üleeile õhtul eetris olnud uudistesaates polnud tema hinnangul ühtki tema vastust. «Küll aga oli saatesse monteeritud vastus küsimusele, miks ma keeldun avalikustamast Sakala keskuse ja Uus Sakala vahel sõlmitud hoonestusõiguse lepingut. Olen sellele küsimusele ammu ja korduvalt vastanud, sealhulgas riigikogus. Sellel puudus igasugune uudisväärtus,» on minister nördinud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. December 2006, 07:42
Otsi:

Ava täpsem otsing