Uudised

ÄP 15. detsember 2006, 00:00

Lätis on esimese kümne kuuga müüdud kaks ja pool korda rohkem S-klassi Mercedeseid kui Eestis. Lätis müüdi vastavalt 119 ja Eestis 49 S-klassi. Kõige vähem on luksusklassi Mercedeseid müünud Leedu, kes suutis sel aastal esimese kümne kuuga müüa vaid 40 autot. Põhjuseks on kindlasti vohav kasutatud autode turg.

Automotive News Europe'i andmetel plaanib PSA/Peugeot-Citro?n sportlikku Peugeot 207 mudelit.

See oleks osa Prantsuse autotootja rünnakust, mille käigus sisenevad 25 uut mudelit tervelt kuute uude segmenti sisenemist. 207 sportlik versioon suunatakse noorele ostjale. Näidatakse uut Peugeot' sportlikku versiooni Frankfurdi autonäitusel 2007. aasta sügisel koos universaalversiooniga.

Samuti on oodata lähiaastatel muutusi Citro?n C5 mudelis ja Peugeot 407s. Autofirmade allikad on Automotive News Europe'ile öelnud, et näiteks C5 asendaja tuleb lähima kolme aasta jooksul.

Suzuki esindaja Eestis AS Topauto loovutas novembri lõpus viimase osa politsei 2006. a autohanke raames ostetud maasturitest Suzuki Grand Vitara.

Autod on politseivärvides ja varustatud kõige vajalikuga politseitööks. Ulatuslikud ümberehitused tegid Eestis AS Topauto ja AS Avestark.

November oli Suzukile Eestis ka muidu suurepärane kuu: müüdi 50 Suzuki Grand Vitarat ja 44 Suzuki sõiduautot Swift ja Liana.

Kokku 94 autot annab Suzuki turuosaks 4,1 %, millega on Topauto üks parima turuosaga Suzuki-müüjaid Euroopas. Eesti automüüjale on see väga suur saavutus.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 16:29
    Otsi:

    Ava täpsem otsing