Ärilaused

15. detsember 2006, 10:42

Huvitavamad tsitaadid tänastest
lehtedest.

„Londonisse mineva lennuki saaks reedel täis, aga tekiks küsimus, mis sellega teisipäeval-komapäeval teha,” Estonian Airi endine juht Erki Urva, kommenteerides Boeing 747 ostu, Äripäev

„Volikogu põhiteema on volinike vastasseis,” Keila linnavolikogu isamaaliitlasest liige Meelis Aab kolleegide Andrus Loogi Tiit Mae pidevast tülitsemisest, Äripäev

„Taunime sellist praktikat, et kui talumehel seisab lumelabidas kaks aastat kuskil kuuri najal, siis naabrimees tuleb ja võtab selle endale,” Liviko juht Janek Kalvi firma kaubamärgipoliitikast, Äripäev.

„Niisugune, nagu inimene on tenniseväljakul, on ta ka elus,” ärimees Urmas Sõõrumaa, Äripäev.

„Ma ei rõhu sellele, et minu ülikond, kingad ja kell peaksid olema tippfirma omad, vaid paslikud, soliidsed,” pankuriameti maha pannud Härmo Värk, Äripäev.

„Ma ei tea, kas Eesti praeguse maksusüsteemi üles ehitanud valitsusliikmed saavad aru, kui targad nad on, millised revolutsiooni nad majanduse mõttes kogu maailmas lõida," East Capitali juhatuse esimees Peter Elam Hakanson, Äripäev.

„Ohtlik on olla väga suur investor väga kitsal turul, varem või hiljem selline strateegia n-ö värvib ennast nurka,” SEB Ühispanga Fondid juhatuse liige Sven Kunsing, Äripäev.

„Euroopa käitub nagu mees, kes teab, et ühel päeval peab ta niikuinii suitsetamisest loobuma, aga ikka venitab sellega,” kirjanik Mihkel Mutt suhtumisest Türgi ELi liikmeks saamisse, Eesti Päevaleht.

„Me ei saa kaubaomanikku siia meelitada sellega, et näitame talle merd ja ütleme, et sinna tuleb midagi,” Talllinna Sadama juhatuse esimees Ain Kaljurand, Eesti Päevaleht.

„Hobuste kasvatamiseks ei ole metsa vaja,” põllumajandusministeeriumi asekantsler Krista Paal põhjendab Toris riigimetsa müüki panekut, Postimees.

„Mida enam saab euro Läänemere valuutaks ja mida rohkem Balti riike euro kasutusele võtab, seda lähemale jõuab euro ka Rootsi kodanikele,” Rootsi peaminister Frederik Reinfeldt, Postimees.

„Tuulikutega maakera aeglustamine on nagu parun Münchhauseni iseenese juukseidpidi soost väljatõmbamine – kui Maad pidurdavad tuulikud just Kuu külge kinnistatud ei ole,” ärimees Rainer Nõlvak, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. December 2006, 10:42
Otsi:

Ava täpsem otsing