Rakveres kerkib Villa Theresa taha uus hotellihoone

15. detsember 2006, 11:08

Rakvere linnavolikogu kehtestas kolmapäeval
detailplaneeringu Tammiku tn 9 kinnistule kerkivale kuni 8 m kõrgusele
kahekorruselisele hotellile.

Lisaks on arendaja kohustatud korda tegema tänavaäärse parkimistasku ning võtnud ise endale ülesandeks lahendada võimalikud parkimisprobleemid, kirjutas Virumaa Teataja.

Rakvere linnavalitsuse projekteerija-planeerimisspetsialist Erkki Leek ütles, et vastavalt kehtestatud detailplaneeringule on ehitusaluse pinna suuruseks 1100 ruutmeetrit.

Uus hotellihoone ehitatakse Villa Theresa taha, see jääb olemasoleva hoonega nurga alla ja on vana majaga ühendatud. Vana hoone terrassi asemele ehitatakse aga talveaed.

Villa Theresa omanikfirma OÜ Arhimero esindaja sõnul saab uues hotellihoones olema 17 kahekohalist tuba, igas toas on ka lahtivõetav lisavoodi, nii et maksimaalselt on võimalik korraga majutada 51 inimest. Villa Theresa juurdeehitus tuleb fiboplokkidest, hoone kaetakse laudise ja osaliselt krohviga. Uue maja arhitektiks on Raul Kõllamaa.

Ehitustöödega plaanib OÜ Arhimero alustada jaanuaris, firmal on kavas maja püsti panna oma ehitusmeestega ja ka suuresti omavahendite toel. Optimistlike prognooside kohaselt peaks maja valmis saama 2007. aasta lõpuks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. December 2006, 11:04
Otsi:

Ava täpsem otsing